Připravované akce

JÓGA + TIBETSKÉ MÍSY
7. února 2020 – pořádá PS Háčko v sokolovně ve Starém Městě od 18:00.
Rezervace: Ing. Helena Gálová na tel.: +420 725 222 159
Lekci jógy povede Lucie Slavíčková (lektorka fitness), zvukovou lázní naváže Mgr. Luděk Klimeš (masér a hudební terapeut). Zvuková lázeň nabízí dokonalé řešení jak se uvolnit, zrelaxovat, snížit hladinu stresu. Na své si přijdou i pokročilí a zkušení účastníci kurzů jógy nebo bojových umění. Lázeň  navozuje a připravuje stavy hluboké relaxace a uvolnění. Sebou: pohodlné cvičební oblečení, podložku, deku. Na závěr bude možnost prohlédnout si tibetské mísy a vyzkoušet si na ně zahrát. Cena 300 Kč za jednotlivce. Počet míst je omezen – nutná rezervace

"SYMFONIE ZPÍVAJÍCÍCH MÍS"

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAPROSTO OJEDINĚLÉHO ZÁŽITKU

Vydejte se po této cestě se mnou. Vyladíte tak svoje tělo, mysl a ducha. Budete v rezonanci se svým záměrem a spojíte duši se svou myslí. Budete v rovnováze.

Řešíte každodenní stres moderního života, závažné životní otázky / vztahové, pracovní, osobní, zdravotní, rodinné atd../ ? Chcete udělat krok z tohoto začarovaného kruhu? 

Prvním krokem každého řešení je vždy změna. Jde o celkové zklidnění a tím snížení hladiny stresu. Stav hluboké relaxace je navozen kombinací mužské a ženské energie ying / yang, kterou  vytváří hudebníci  používající  speciálně vybrané zpívající misky ve vysoké kvalitě zvuku. Zároveň jde o  zcela ojedinělý a nevšedním zážitek, který je v této oblasti naprosto výmečný. Takto můžete získat odpovědi na vaše osobní otázky u svého vnitřního já a tím udělat první krok k vytoužené změně.

KONCERT JE URČEN PRO SKUPINY.  NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU.
 

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.