Intenzivní seminář práce s tibetskými mísami

TIBETSKÉ MÍSY KOMUNIKUJÍ S TĚLEM

Celodenní praktická dílna  od 10.00 – do 19.00 hodin , 7 hodin výuky

Chcete-li se seznámit s tibetskými mísami blíže, je tato praktická dílna právě pro Vás.

Koupit on-line zde

PRACOVNÍ DÍLNA S TIBETSKÝMI MÍSAMI - soubor PDF ke stažení

Pro ty, kteří se chtějí s tibetskými mísami lépe seznámit, pořádám jednodenní praktickou dílnu plnou informací a osobních zážitků. Společně se naučíme zvučit mísy, popovídáme si něco o jejich složení, využití a původu. Praxe je hlavní náplní celého programu. Zvučíme mísy na našem těle, což je základem vibrační buněčné masáže. Dále si ukážeme, jak je možné velice dobře a bez nátlaku zrelaxovat, uvolnit se, zbavit se lehké psychické zátěže. Vše využijete pro sebe, nebo v kruhu svých rodin a přátel, což vám umožní nejenom přijímat, ale i dávat. Na závěr tohoto semináře se opět ponoříme do zvuků a rezonancí při závěrečném koncertu těchto prastarých nástrojů a gongu. Můžete se mnou konzultovat koupi tibetské mísy právě pro vás.

Praktickou dílnu pořádám po domluvě v prostoru k tomu určeném, jogových studiích, čajovnách, festivalech s podobnou tematikou, pro firmy nebo u vás doma.

PROGRAM:

10.00 – 12.00: Teorie a praxe /2 hodiny/

  • Tibetské mísy : historie, složení, využití
  • Frekvence, vibrace
  • Zákon rezonance – komunikace s lidským tělem
  • Vlivy zvuků a rezonancí na tělo, mysl a duch, nové výzkumy

Oběd

13.00 – 16.00: Praxe ve dvojicích / 3 hodiny/

  • Přikládání na tělo ve dvojici – vibrační buněčná masáž
  • Tibetská masáž dvěma mísami na obnovu ztracené rovnováhy organizmu

Přestávka

17.00 – 18.00: Závěrečný koncert tibetských mís a gongu / 2 hodiny/

  • Zážitkový koncert, relaxace, odpočinek po náročném intenzivním dni

Mgr. Luděk Klimeš – masér, hudebník

Studia na UP v Olomouci – hudební obor  Akreditovaný masérský kurz mimo oblast zdravotnictví a osvědčení o odborné způsobilosti získal v roce 2012. Pracuje s energetickým  systémem člověka. Kromě zvukových masáží, lektorské činnosti a koncertů aktivně masíruje a provádí klasické masáže “Zdravá záda, Dornovu  metodu, Trigger point-fundované doteky, Reflexní masáž a Awakening masáž.

Děkuji vám, že mohu své zkušenosti a vědomosti dál předávat a sdílet je společně s vámi.

Podrobné informace o akcích a masážích najdete na webových stránkách www.masazevitalita.cz

 

 

Působení zvuků tibetských zpívajících mís je příjemný a jedinečný zážitek, ale i léčebná metoda budoucnosti. Zbuzuje zájem u dnešního moderního člověka. Mnohé lékařské obory využívají již dnes působení zvuků a vibrací tibetských mís ve své praxi. Mnoho je neprobádáno, ale zkušeností příbývá. Zvu Vás tedy na setkání s těmito úžasnými nástroji. Každý zde má svůj osobní prostor pro zážitky a pocity, které jsou jedinečné a neopakvatelné. Našim cílem je vyvolat relaxaci, přiblížit se absolutní jednotě ducha, mysli a těla. Prostě jen být.

CO ZPŮSOBUJÍ ZVUKY A VIBRACE

Zklidňují  a odbourávají důsledky stresu a přepracovanosti. Tělo rychleji regeneruje, stabilizuje a obnovuje životní procesy. Odstraňují se blokády na fyzické a emoční úrovni. Působí očistně a harmonicky na emoce a pocity. Odvádí toxiny, čístí negativní energie v těle. Ovlivňují činnost mozku, tíživé stavy, spánek, bolesti hlavy. Zvuky a vibrace znějících misek mohou ve vašem těle vytvořit hlubokou rezonanci, která působí na všech úrovních prevence a cestě ke zdraví.

PROČ SE TAK DĚJE

Základním stavebním prvkem lidského těla jsou buňky. Ty mezi sebou komunikují a podle posledních výzkumů je možné jejich kvalitu během života ovlivnit, měnit a tím uzdravit. Jak všichni víme, lidské tělo je složeno až z 80% z vody. Proto, když umístíme zpívající mísy do blízkosti lidského těla nebo přímo na tělo a hrajeme na ně, zvuky a vibrace zpívajících mís pronikají do každé buňky. Díky tomuto procesu mnoho buněk dostává jemnou masáž a my cítíme celkové uvolnění. Ale nejenom to. Zvuky a vibrace doslova " ladí“ naše orgány na frekvence, které odpovídají stavu zdraví. Emoce, zážitky a pocity mohou dokonce dle předpokladů zkoumání hlavně ruských a amerických vědců přeprogramovat DNA člověka.

ZVUKOVÁ KOUPEL

Koupel snižuje a časem i úplně odstraňuje chronickou únavu, úzkost, fobie, deprese, smutek, frustraci, problémy viny. 

Kde máme ve svém těle stres nebo úzkost? Které bolesti a napěti jsou uloženy v těle díky předchozím emočním zraněním, nebo uloženým vzorcům chování, to vše může odhalit zvuková koupel. Po zvukové koupeli můžete pocítit například zatuhlost zad, krku, nohou, břicha a jiných částí těla.Hledíme tedy příčiny zdravotních a psychických problémů.

Jde o velice příjemnou možnost si vše vyzkoušet a prožít na individuální nebo skupinové zvukové koupeli v klidném komorním prostředí studia. Jste oblečeni a uloženi na měkkou podložku, do deky. Celá koupel může trvat i hodinu. 

Všemu vévodí metrový gong, symbol hojnosti a zdraví. Ten podpoří celou lázeň mocnými harmoniemi s očistnými a transformačními  účinky. Je to také způsob navození meditačního stavu.

Zvukovou koupel pořádám po domluvě v různých prostorách k tomu určených, jogových studiích, čajovnách, festivalech s podobnou tematikou, pro firmy nebo u vás doma.

 

ZVUKOVÉ MASÁŽE

Tato forma masáže pro jednotlivce je mocná, transformující a očistná se všemi účinky, kterou zvuky a vibrace přinášejí.

Je to velice silnáočista těla a duše. Přímé působení na nervový systém se projevuje velmi intenzivně, protože mísy jsou rozloženy kolem těla a přikládají se i na tělo. Klesá srdeční frekvence, vyrovnává se tlak, dýchání se stává pomalejší, hlubší. 

Vaše tělo a svaly se uvolňují. Probíhá silnější detoxikace a rozproudění lymfy. Mozkové frekvence se snižují až do stavů alfa a někdy až spánku. Sjednocují se mozkové hemisféry. Jsou dobré reference při práci s hyperaktivitou, uměním se soustředit, zlepšuje se schopnost učení a kreativita.

Masáže probíhají obvykle hodinu, jste oblečeni a ležíte na masážním lůžku nebo na zemi. Studio disponuje velkým počtem těchto mís ve vysoké terapeutické kvalitě.

PRAKTICKÁ DÍLNA

Pro ty, kteří se chtějí s tibetskými mísami lépe seznámit, pořádám jednodenní praktickou dílnu. Společně se naučíme mísy zvučit, popovídáme si něco o jejich složení, využití a původu. Praxe je hlavní náplní celého programu. Zvučíme mísy na svém těle, což je základem vibrační buněčné masáže. Dále si ukážeme, jak je možno velice dobře a bez nátlaku relaxovat, uvolnit se, zbavit se lehké psychické zátěže. Na závěr tohoto semináře se opět ponoříme do zvuků a rezonancí při závěrečném koncertu těchto prastarých nástrojů a gongu. Můžete se mnou konzultovat I koupi tibetské mísy právě pro vás. Vše využijete pro sebe, nebo v kruhu svých rodin a přátel, což vám umožní nejenom přijímat, ale i dávat.

Praktickou dílnu pořádám po domluvě v prostoru k tomu určeném, jogových studiích, čajovnách, festivalech s podobnou tematikou, pro firmy nebo u vás doma.