MOJE VZDĚLÁNÍ A PRAXE

Akreditovaný masérský kurz mimo oblast zdravotnictví osvědčení o odborné způsobilosti jsem získal v roce 2012

Další rozvoj mých dovedností nastal další praxí v oborech:

  • "Základní kurz masážní terapie Awakening" - nelze popsat, musí se osobně zažít
  • "Fundované doteky - Triggerpoint "   - uvolnění svalstva a zbavení bolesti
  • "Dornovy metody+ a Breussovy masáže "  - 2015, zde napravíme hlavně osové vychýlení těla díky delší nebo kratší noze a tím předcházíme dalším disbalancím těla
  • "Reflexní masáže" - ve škole čínské medicíny v Praze - 2013, diagnostika a  masáž reflexních bodů na plosce nohy v souvislostech našeho těla
  • "Manuální lymfodrenáže nohou " - 2014 k rozproudění lymfy odtoku škodlivých látek z těla
  • "Anticelulitidní masáž"  -  2018, která navazuje na zkušenosti z lymfodrenáží
  • "Spirální stabilizace páteře" - SM systém : Kurz 1A+1B -  2016, sestava cviků Dr. Smíška, kde jak vyplývá z názvu, stabilizujeme páteř. Cviky mají nejen preventivní, ale i uvolňující, rehabilitační a léčivý účinek na celý pohybový aparát.
  • "Kineziotapingu" - základní dovednosti - 2016. Podpořím samoléčbu a působení masáže odborným lepením tejpů na tělo
  • "Lávové kameny" - prožitková a velice uvolňující a prohřívací masáž
  • Bioenergetická bezkontaktní masáž techniky a dovednosti - organizuje Lékařská univerzita Josipa Jurija Strossmayera v Osijeku pod vedením odborníka pro praxi Slavka Matanoviče , kterou jsem absolvoval a získal certifikát. 

Díky všem těmto znalostem uvolňuji a zbavuji bolesti mnoho svých klientů od potíží od zatuhlých bolestivých míst a bloků celého svalového aparátu od hlavy až po chodidla.

 
Na své životní cestě jdeme každý sám. Složité vztahy dnešní doby nám vždy nepřináší klid a lásku, ke které jsme původně stvořeniSilné negativní vibrace dnešní civilizace se projevují všude kolem nás formou stresu, vyčerpaností a únavou, nezvládnutými mezilidskými vztahy doma nebo na pracovišti nebo nemocí, která může přijít. Zdroje síly a energie objevujeme a nacházíme právě v masážích, které působí na úrovni buněčné a gentetické, jako je naříklad Awakening masáž, v meditacích, zvukových prožitcích záhadných a úžasných Zpívajících tibetských mís a jiných zvukomaleb včetně zpěvu, které nás nejenom zklidní, ale i navozují uzdravení díky jednotě mysli a srdci v prožívání současného okamžiku. Ale nekonečně je znásobí, pokud se dokážeme spojit se Systémem, který nás přesahuje, ať už ho pojmenujeme jako Bioenergii, Qi, Prána, Příroda, Řád nebo Bůh. 
 
Mou cestou v životě je prostě sdílet co mám, co znám a co jsem. Cílem je ve všem najít střed rovnováhy - učitele rovnováhy a stát se tak průvodcem a pomocníkem lidem hledajícím změnu.
 

 

MASÁŽE A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
Bioenergetická bezkontaktní masáž 4x po sobě 1000
Tuto masáž mně předal certifikovaný bioterapeut Slavko Matanovič, který vysvětluje co je to vlastně Bioenergie: " Každý živý organismus má kolem sebe Auru, jde vlastně o bioenergii či biopole člověka. Je to vlastně obraz biochemických a elektrických pochodů a informační zdroj o jeho stavu. Práce s bioenergií - tj. působení na auru člověka zlepšuje kvalitu jeho biopole. Dá se říct,že bioenergetická masáž vyživuje buňky, reguluje a koordinuje všechny procesy, které v organismu probíhají. U klienta se mohou při působení dostavit různé pocity, jako např. tlak, vlnění, píchání, teplo, brnění, mravenčení a další těžko popsatelné pocity."
Masáž absolvujete v oblečení. Je dobré když ji provádíme s více lidmi najednou v jedné místnosti, má větší účinky. S každým účastníkem pracuji odděleně asi 20 až 30 minut. Je nutné znát svoje problémy diagnostikované lékařem. Tato metoda v žádném případě nenahrazuje vaši léčbu a medikaci. Ba naopak ji může podpořit. Aby její účinky byly znásobeny, doporučuji ji provádět 4 dny po sobě a popřípadě ji opakovat.
4 dny/20 min cena za všechny 4 masáže jeden klient
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře    30 minut
45 minut
60 minut
350
550
 600 
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.    
Komplexní masáž celého těla       60 minut        600
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti      60 minut       1000
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
AWAKENING masážní terapie hodina a více
      
700 - 1200
      dle náročnosti
Vědomý dotek a práce s dechem, spojení se se svojí vnitřní silou a práce na speciálních bodech na těle. Rozproudění lymfy, očišta od starých vzorců, které na nás působí možná i několik generací, projasnění myšlenek a posun k řešení problémů, strachů, bolestí a zátěží, které bychom chtěli řešit. Zastavení se v danném okamžiku, jen být.
Příkladem z celé mozaiky působení masáže je naše zdraví a kvalita života, které řídí nahrané programy již z prenatálního období. Po narození se programy získané z našeho okolí/ rodiče, kamarádi, sociální prostředí/ utváří a ukládají přibližně do našich 7 let a jsou dále formovány během našeho života. Ty potom ovlivňují naše chování, zdraví, strachy, úzkosti, finanční záležitosti, vztahy atd... Je dokázáno a vědecky potvrzeno, že nás neovlivňují geny našich předků, ale právě nahrané a převzaté programy našich rodičů a sociálního prostředí, které jsou spouštěny podvědomím, aniž bychom to mohli ovlivnit svojí myslí. Dokonce je přetvořena naše buněčná struktura a na jejich základě funguje i naše neurobiologie. Například v  knize Dr. Bruce H. Liptona "Biologie víry",  je  vše krásně popsáno i s vědecky doloženými poznatky.
Moje zkušenosti s touto masáží bych vložil do řádků zážitku, který plně vystihuje mé pocity a možná vám přibodobní něco, co se s vámi na masáži děje. To však musíte zkusit na "vlastní kůži". Ze srdce vám předám co mám a znám.
"Tvá voda na těle studí mě zpočátku, jsi však mým přítelem, s nímž sdílím pohádku.Umíš líp pohladit než ruce bez lásky, soucitně omýváš všechny mé "oblázky", ... můj smutek odletěl, už dýchám lehčeji a znova zapadám do slaných závějí. A když se znovu pak u břehu vynořím, jako ten volný pták čechrám si pápěří".
Tuto metodu jsem převzal od certifikované lektorky masážní terapie Awakening Michaely Leichmannové na Awakening klinice v Brně. Tuto masážní terapii, kterou provádím, nelze zaměnit s prací certifikovaného poradce Awakening.
Dornova metoda + dle potřeby
hodina a více
      1000
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.
Balíček anticelulitidních masáží, lymfatické drenáže, poradenství a speciálních solí ke zlepšení účinku masáží. 5 + 1 zdarma  dle potřeby
hodina a více
      3600
Zapojíme více osvědčených zpúsobů masáží v boji proti celulitidě. Navrhneme speciální tří fázový postup aplikování speciálních solí k prokrvení střední tukové vrstvy, následného prohřátí a vzápětí opět zamražení. Buńky, které se ukládají v podkoží tak dostanou šokovou terapii, která podpoří masáže až o 60%.