KLASICKÁ ZDRAVOTNÍ MASÁŽJe zřejmě mezi veřejností pořád nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším druhem masáže. Cílem je odstranění únavy, uvolnění svalů, zmírnění bolesti a napětí, zvýšení prokrvení a podpora regeneračních schopností těla. Účinek je mnohdy již po několika masážích znatelný a přispívá k ozdravným a relaxačním procesům. 

Není problém tuto techniku upravovat a obohacovat o ostatní prvky z jiných masáží. Vždy ji připravím na míru a dle přání mého klienta, aby byla pro něj něčím výjimečným. Atmosféru doplňuje teplotně příjemné prostředí masérny a výběr relaxační hudby.

 

"SYMFONIE ZPÍVAJÍCÍCH MÍS"

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAPROSTO OJEDINĚLÉHO ZÁŽITKU

Vydejte se po této cestě se mnou. Vyladíte tak svoje tělo, mysl a ducha. Budete v rezonanci se svým záměrem a spojíte duši se svou myslí. Budete v rovnováze.

Řešíte každodenní stres moderního života, závažné životní otázky / vztahové, pracovní, osobní, zdravotní, rodinné atd../ ? Chcete udělat krok z tohoto začarovaného kruhu? 

Prvním krokem každého řešení je vždy změna. Jde o celkové zklidnění a tím snížení hladiny stresu. Stav hluboké relaxace je navozen kombinací mužské a ženské energie ying / yang, kterou  vytváří hudebníci  používající  speciálně vybrané zpívající misky ve vysoké kvalitě zvuku. Zároveň jde o  zcela ojedinělý a nevšedním zážitek, který je v této oblasti naprosto výmečný. Takto můžete získat odpovědi na vaše osobní otázky u svého vnitřního já a tím udělat první krok k vytoužené změně.

KONCERT JE URČEN PRO SKUPINY.  NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU.
 

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.