Anticelulitidní masáž - hloubková prohřívací masáž nohou se skořicovým zábalem

 

Velice intenzivní a důkladná technika k odstranění celulitidy. Pro efektivní výsledek doporučuji pravidelné aplikování alespoň šesti procedur jdoucích za sebou nejlepší ve formě cenově zvýhodněného balíčku 5+1 anticelulitidní masáž zdarma

Příčinou celulitidy je blokace lymfy a krevního oběhu metabolickým odpadem, tukem a zbytněním tukových buněk.

K odstranění tohoto problému je tedy nutné tyto cizorodé látky z těla odstranit. To se děje pomocí masáží, úpravou stravy a některou z metod detoxikace těla.

Proto také doporučuji:

Manuální lymfodrenáž nohou

 • Odbornou lymfatickou drenáž nohou, a to 6x až 10 x za sebou
 • 2x denně vlastní masáž postižených míst
 • prokrvením masážní žínkou ve směru k močovému měchýři, a to každý den
 • pravidelný pohyb
 • alkalickou a vysoce enzymatickou stravu
 • pití měkké vody ve větším množství
Manuální lymfodrenáž nohou patří mezi techniky, o které je neutuchající zájem již mnoho let a vypadá to, že tomu nebude jinak.

Důvodů je hned několik a to naprosto zásadních. Je oblíbená pro své detoxikační účinky a protože je lymfodrenáž velmi příjemná, také kvůli relaxaci. Není zanedbatelný ani fakt, že díky ní lze docílit velkého pokroku v boji při odstranění celulitidy. Lymfatické ošetření nohou patří mezi nejoblíbenější. Hlavně mezi ženami.

Jedná se o speciální jemnou masážní techniku, při které příznivě ovlivňujeme lymfatický systém, který je součástí hormonálního systému a má důležitý vliv při odvádění toxických a cizorodých látek z těla.

Na špatnou funkci lymfatického systému nás například upozorňuje nemizící stlačená kůže v místech kde nosíme hodinky nebo na místech lemů od ponožek.

Velice častým projevem jsou tzv. těžké nohy při únavě a tvorba celulitidy. Při nedostatečné funkci lymfatického řečiště může dojít až k tvorbě lymfadému, kde dochází k poškození chlopní a stěn lymfatických cév, zvyšuje se tak jejich propustnost, zpomaluje se tok lymfy a vzniká tak lymfadém.

Důvodů proč je manuální lymfodrenáž v oblibě je celá řada:

 1. detoxikuje a regeneruje organizmus
 2. navozuje hluboké relaxační účinky
 3. mimořádně ovlivňuje odstraňování celulitidy
 4. uleví od únavových otoků a pomáhá při syndromu těžkých nohou
 5. podpora odtoku lymfy bez posilování přítoku krve

Odbourává podkožní tuk, odstraňuje přebytečné tekutiny, zpevňuje nohy, hýždě a břicho, zlepšuje elasticitu kůže, formuje s vhodným cvičením postavu, doplňuje terapii při redukci hmotnosti, zajišťuje poliposunkční péči, stimuluje krevní oběh.