Anticelulitidní masáž - hloubková prohřívací masáž nohou se skořicovým zábalem

 

Velice intenzivní a důkladná technika k odstranění celulitidy. Pro efektivní výsledek doporučuji pravidelné aplikování alespoň šesti procedur jdoucích za sebou nejlepší ve formě cenově zvýhodněného balíčku 5+1 anticelulitidní masáž zdarma

Příčinou celulitidy je blokace lymfy a krevního oběhu metabolickým odpadem, tukem a zbytněním tukových buněk.

K odstranění tohoto problému je tedy nutné tyto cizorodé látky z těla odstranit. To se děje pomocí masáží, úpravou stravy a některou z metod detoxikace těla.

Proto také doporučuji:

Manuální lymfodrenáž nohou

 • Odbornou lymfatickou drenáž nohou, a to 6x až 10 x za sebou
 • 2x denně vlastní masáž postižených míst
 • prokrvením masážní žínkou ve směru k močovému měchýři, a to každý den
 • pravidelný pohyb
 • alkalickou a vysoce enzymatickou stravu
 • pití měkké vody ve větším množství
Manuální lymfodrenáž nohou patří mezi techniky, o které je neutuchající zájem již mnoho let a vypadá to, že tomu nebude jinak.

Důvodů je hned několik a to naprosto zásadních. Je oblíbená pro své detoxikační účinky a protože je lymfodrenáž velmi příjemná, také kvůli relaxaci. Není zanedbatelný ani fakt, že díky ní lze docílit velkého pokroku v boji při odstranění celulitidy. Lymfatické ošetření nohou patří mezi nejoblíbenější. Hlavně mezi ženami.

Jedná se o speciální jemnou masážní techniku, při které příznivě ovlivňujeme lymfatický systém, který je součástí hormonálního systému a má důležitý vliv při odvádění toxických a cizorodých látek z těla.

Na špatnou funkci lymfatického systému nás například upozorňuje nemizící stlačená kůže v místech kde nosíme hodinky nebo na místech lemů od ponožek.

Velice častým projevem jsou tzv. těžké nohy při únavě a tvorba celulitidy. Při nedostatečné funkci lymfatického řečiště může dojít až k tvorbě lymfadému, kde dochází k poškození chlopní a stěn lymfatických cév, zvyšuje se tak jejich propustnost, zpomaluje se tok lymfy a vzniká tak lymfadém.

Důvodů proč je manuální lymfodrenáž v oblibě je celá řada:

 1. detoxikuje a regeneruje organizmus
 2. navozuje hluboké relaxační účinky
 3. mimořádně ovlivňuje odstraňování celulitidy
 4. uleví od únavových otoků a pomáhá při syndromu těžkých nohou
 5. podpora odtoku lymfy bez posilování přítoku krve

Odbourává podkožní tuk, odstraňuje přebytečné tekutiny, zpevňuje nohy, hýždě a břicho, zlepšuje elasticitu kůže, formuje s vhodným cvičením postavu, doplňuje terapii při redukci hmotnosti, zajišťuje poliposunkční péči, stimuluje krevní oběh.

CENA MASÁŽí 

Masáž Doba trvání Cena Kč
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře    30 minut
40 minut
50 minut
350
400
 500 
Uvolnění krční páteře a jiné optimalizace Vašich problémů. Uvolnění celých zad až po hýždě, rekondice, regenerace, uvolnění. Baňky, reflexní uvolnění.       
Breusseho masáž 30 minut  350
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem, kde je cílem optimalizace a regenerace páteře a plotének.
Komplexní masáž celého těla            60 minut   600
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
Baňky, reflexní uvolnění.
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti          60 minut   700
Uvolnění celých zad za pomocí odblokování trigger point - malé uzlíkové body ve svalech. Ovlivňují celkový stav svalu. Po jejich odstranění bolest mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění. 
Awakening - masážní terapie              60 minut
            90 minut  
          120 minut
  700
  900
1200
Awakening znamená probuzení. Velice silná energetická masážní terapie.
Na páteři a obratlých se dají rozpoznat uzlíky našich podvědomích programů, práce s nimi se dotýkají nejen úlevy fyzických obtíží, ale i programů uložených v našem podvědomí a psychosomatice. Může odpomoci od dlouholetých bolesti, energetických a mentálních vzorců a bloků. Uzdravení chronických obtíží, ať už jsou to problémy fyzického nebo psychického rázu. Zásadní vliv má práce se záměremPřed, i po praktikování základní terapie si klient vypije v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nerovové soustavy a pročištění lymfatického systému. Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází  vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolnění toxinů v tkáních a také se pracuje na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  kundaliní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.
Dornova metoda + dle potřeby
60 minut a více
  1000
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény, "neplodnost" a další potíže.
Celulitida   dle potřeby
 60 minut a více
 1000
Poradenství, detoxikace, anticelulitidní masáž, lymfa, lymfatická drenáž, speciální soli a krémy, samoošetření.