Anticelulitidní masáž - hloubková prohřívací masáž nohou se skořicovým zábalem

 

Velice intenzivní a důkladná technika k odstranění celulitidy. Pro efektivní výsledek doporučuji pravidelné aplikování alespoň šesti procedur jdoucích za sebou nejlepší ve formě cenově zvýhodněného balíčku 5+1 anticelulitidní masáž zdarma

Příčinou celulitidy je blokace lymfy a krevního oběhu metabolickým odpadem, tukem a zbytněním tukových buněk.

K odstranění tohoto problému je tedy nutné tyto cizorodé látky z těla odstranit. To se děje pomocí masáží, úpravou stravy a některou z metod detoxikace těla.

Proto také doporučuji:

Manuální lymfodrenáž nohou

 • Odbornou lymfatickou drenáž nohou, a to 6x až 10 x za sebou
 • 2x denně vlastní masáž postižených míst
 • prokrvením masážní žínkou ve směru k močovému měchýři, a to každý den
 • pravidelný pohyb
 • alkalickou a vysoce enzymatickou stravu
 • pití měkké vody ve větším množství
Manuální lymfodrenáž nohou patří mezi techniky, o které je neutuchající zájem již mnoho let a vypadá to, že tomu nebude jinak.

Důvodů je hned několik a to naprosto zásadních. Je oblíbená pro své detoxikační účinky a protože je lymfodrenáž velmi příjemná, také kvůli relaxaci. Není zanedbatelný ani fakt, že díky ní lze docílit velkého pokroku v boji při odstranění celulitidy. Lymfatické ošetření nohou patří mezi nejoblíbenější. Hlavně mezi ženami.

Jedná se o speciální jemnou masážní techniku, při které příznivě ovlivňujeme lymfatický systém, který je součástí hormonálního systému a má důležitý vliv při odvádění toxických a cizorodých látek z těla.

Na špatnou funkci lymfatického systému nás například upozorňuje nemizící stlačená kůže v místech kde nosíme hodinky nebo na místech lemů od ponožek.

Velice častým projevem jsou tzv. těžké nohy při únavě a tvorba celulitidy. Při nedostatečné funkci lymfatického řečiště může dojít až k tvorbě lymfadému, kde dochází k poškození chlopní a stěn lymfatických cév, zvyšuje se tak jejich propustnost, zpomaluje se tok lymfy a vzniká tak lymfadém.

Důvodů proč je manuální lymfodrenáž v oblibě je celá řada:

 1. detoxikuje a regeneruje organizmus
 2. navozuje hluboké relaxační účinky
 3. mimořádně ovlivňuje odstraňování celulitidy
 4. uleví od únavových otoků a pomáhá při syndromu těžkých nohou
 5. podpora odtoku lymfy bez posilování přítoku krve

Odbourává podkožní tuk, odstraňuje přebytečné tekutiny, zpevňuje nohy, hýždě a břicho, zlepšuje elasticitu kůže, formuje s vhodným cvičením postavu, doplňuje terapii při redukci hmotnosti, zajišťuje poliposunkční péči, stimuluje krevní oběh.

MASÁŽE A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře    30 minut
45 minut
60 minut
350
550
 600 
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.    
Komplexní masáž celého těla       60 minut        600
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti      60 minut       1000
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
AWAKENING masážní terapie hodina a více
      
700 - 1200
      dle náročnosti
Moje zkušenosti s touto masáží bych vložil do řádků zážitku, který plně vystihuje mé pocity a možná vám přibodobní něco, co se s vámi na masáži děje. To však musíte zkusit na "vlastní kůži". Ze srdce vám předám co mám a znám.
"Tvá voda na těle studí mě zpočátku, jsi však mým přítelem, s nímž sdílím pohádku.Umíš líp pohladit než ruce bez lásky, soucitně omýváš všechny mé "oblázky", neboť mám z kamene údy i tesknou tvář a v srdci raněném sedli si na oltář, krkavci hladoví.
Nikdo se nedoví, o mořském laskání, jak ruce tvé vlny s šelestem odhání, jak prsty proplouváš hravými pohyby, vlnky mě na tváře rozmarně políbí, kapičky bujaře vstoupí mi do očí, všechny mé bolesti ve vodě rozmočí, cáry jich smutných těl krkavcům zahodí, sytí pak odlétnou/nevím, kam mizejí/. S jejich křídly v neznámo můj smutek odletěl, už dýchám lehčeji a znova zapadám do slaných závějí. A když se znovu pak u břehu vynořím, jako ten volný pták čechrám si pápěří".
Naše zdraví a kvalitu života řídí nahrané programy již z prenatálního období. Po narození se programy získané z našeho okolí/ rodiče, kamarádi, sociální prostředí/ utváří a ukládají přibližně do našich 7 let a dále jsou ovlivňovány během našeho života. Ty potom působí na naše chování, zdraví, strachy, úzkosti, finanční záležitosti, vztahy atd... Je dokázáno a vědecky potvrzeno, že nás neovlivňují geny našich předků, ale právě nahrané a převzaté programy našich rodičů a sociálního prostředí, které jsou spouštěny podvědomím, aniž bychom to mohli ovlivnit svojí myslí. Dokonce je přetvořena naše buněčná struktura a na jejich základě funguje i naše neurobiologie. Například v  knize Dr. Bruce H. Liptona "Biologie víry",  je  vše krásně popsáno i s vědecky doloženými poznatky. Nové obory jako kvantová fyzika nebo epigenetika dokazují, že můžeme my sami naše chování nebo zdraví  ovlivnit a provést změnu. 
Masážní terapii mě naučila certifikovaná lektorka masážní terapie Awakening Michaela Leichmannová na Awakening klinice v Brně. Tuto masážní terapii, kterou provádím, nelze ztotožňovat s prací certifikovaného poradce Awakening. Odborná pojednání najdete volně na internetu, což pro zvídavé doporučuji.
Dornova metoda + dle potřeby
hodina a více
      1000
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.