ZVUKOVÁ LÁZEŃ PRO JEDNOTLIVCE I SKUPINU

„ZVUK MŮŽE POMOCI NAŠÍ MYSLI, TĚLU A DUŠI“

JDE O VELMI  OSOBNÍ ZKUŠENOST A HLUBOKÝ PROŽITEK ZE ZVUKŮ A HARMONIÍ  S MOŽNOSTÍ  VSTOUPIT AŽ DO SVÉHO  NITRA SVOU VLASTNÍ CESTOU A BEZ NÁTLAKU

TYTO LÉČIVÉ A ZKLIDŃUJÍCÍ VIBRACE PŮSOBÍ NA ÚROVNI FYZICKÉ, EMOCIONÁLNÍ, DUŠEVNÍ A SPIRITUÁLNÍ.

ZVUKOVOU LÁZEŇ  MŮŽE ZAKUSIT ÚPLNĚ KAŽDÝ

Co přináší zvuková lázeň?

Zážitek ze zvukových lázní má mnoho výhod. V naší kultuře si stále více uvědomujeme propojení nového s tradičními přístupy vedoucí k relaxaci a nastolení harmonických stavů vedoucích ke zdraví.  Abychom čelili  každodenním stresům moderního života - zvuková lázeň může a nabízí dokonalé řešení jak se uvolnit, zrelaxovat, snížit hladinu stresu. Na své si přijdou i pokročilí a zkušení účastníci kurzů jogy nebo bojových umění. Lázeň totiž navozuje a nebo připravuje stavy hluboké relaxace a uvolnění.

Jak se připravit a co vás čeká ?

Oblečte se pohodlně do oděvu, který může být zmačkán. Budete ležet na podlaze na  podložce, je dobré mít deku pro přikrytí těla.

Program zvukové lázně trvá minimálně hodinu. Je volen na podkladu moderních poznatků propojené s lidovou tradicí zemí jihovýchodní Asie – himalájské zvukové masáže, profylaktiky a relaxace. Lázeň je obohacena o různé doprovodné nástroje jako šamanský buben, ocean drum, tynkšu, tibetský zvonek, zvonkohry Koshi. Vše je  propojeno  hrou na speciálně sestavenou  sadu tibetských mís různých velikostí a harmonií.

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

 

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.

 Více na  www.masazevitalita.cz

 


MASÁŽE - ZVUKOVÉ VIBRAČNÍ LÁZNĚ A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
ZVUKOVÉ MASÁŽE A ZVUKOVÉ LÁZNĚ - INDIVIDUÁLNÍ NEBO VE DVOJICI hodina a více 800

 

1/ Tibetská akustická masáž se dvěma zpívajícími mísami
Vhodné pro obnovu stracené rovnováhy organizmu: těžká situace a tlak na psychiku. Úlohou této masáže je pomoci obnovit stracenou rovnováhu na citové, emocionální a psychické úrovni. Docílíme toho bez nátlaku a stísněnosti. Sjednocuje tělesnost s duchem člověka a podporuje aktivní regeneraci nervového systému, který posiluje. Masáž probíhá v sedě. Potom si lehnete onlečeni na masážní lehátko a následuje
2/ Nepálská akustická masáž. 
Používám 7 zpívajících mís  nebo 
14 zpívajících mís u individuální masáže.
Jste oblečeni. Lze provést i pro dvojici. Ležíte na lehátku.

Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře       
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
1/2 hodiny
hodina
350
600
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti - Trigger point
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
hodina 600
DORNOVA METODA +
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.
 
hodina  800
Bioenergetická bezkontaktní masáž
Masáž absolvujete v oblečení. Tuto masáž mi předal certifikovaný bioterapeut Slavko Matanovič. Působením rukou stabilizujeme a podporujeme vyrovnání energií a tím harmonizujeme vaše tělo a působíme na zdraví.
20 minut  350
AWAKENING masáž
Vědomý dotek a práce s dechem, spojení se se svojí vnitřní silou a práce na speciálních bodech na těle. Rozproudění lymfy, očišta od starých vzorců, které na nás působí možná i několik generací, projasnění myšlenek a posun k řešení problémů, strachů, bolestí a zátěží, které bychom chtěli řešit. Zastavení se v danném okamžiku, jen být.
hodina 600 
  hodina a více  od 600