Zvuková masáž a zvukové lázně

„Zvuk nebo vibrace jsou nejsilnější silou ve vesmíru. Hudba je božské umění, které se používá nejen pro radost, ale i jako cesta k probuzení. "

S využitím himálajských zpěvních mís a himálajských zpěvních misek poskytuji bezpečné a relaxační prostředí, kde se můžeme soustředit na to, co je mimo rovnováhu ve vašem těle v životě a v práci.To vás přivede ke ztracenému místu harmonie. Zážitek ze zvuku je nesmírně uklidňující a může vás snadno přivést do velmi hlubokého stavu relaxace blízké meditaci nebo dokonce spánku. Je to v tomto hlubokém stavu, ve kterém se ve skutečnosti děje pozitivní změna.

 

Pro jednotlivce nebo dvojici

Pro skupiny v prostoru k tomu určeném, např. jogová studia, reprezentativní sály, čajovny, festivaly s podobnou tematikou atd...

 

 

"SYMFONIE ZPÍVAJÍCÍCH MÍS"

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAPROSTO OJEDINĚLÉHO ZÁŽITKU

Vydejte se po této cestě se mnou. Vyladíte tak svoje tělo, mysl a ducha. Budete v rezonanci se svým záměrem a spojíte duši se svou myslí. Budete v rovnováze.

Řešíte každodenní stres moderního života, závažné životní otázky / vztahové, pracovní, osobní, zdravotní, rodinné atd../ ? Chcete udělat krok z tohoto začarovaného kruhu? 

Prvním krokem každého řešení je vždy změna. Jde o celkové zklidnění a tím snížení hladiny stresu. Stav hluboké relaxace je navozen kombinací mužské a ženské energie ying / yang, kterou  vytváří hudebníci  používající  speciálně vybrané zpívající misky ve vysoké kvalitě zvuku. Zároveň jde o  zcela ojedinělý a nevšedním zážitek, který je v této oblasti naprosto výmečný. Takto můžete získat odpovědi na vaše osobní otázky u svého vnitřního já a tím udělat první krok k vytoužené změně.

KONCERT JE URČEN PRO SKUPINY.  NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU.
 

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.