Jak získat špatnou masáž

Je tu více možností, jak získat špatnou masáž. Pro ty, kteří nechtějí mít tuto špatnou zkušenost, mám několik tipů, jak nestrávit zbytečný čas na masážním stole. Je to snadné, pokud víte jak na to.

  1. Pozdní příchod je velice účinná technika k získání špatné masáže. Stresová situace, kdy se bude masér strachovat, aby vše včas dokončil, protože mu příjde další klient.
  2. Přijďte spocení a celou masáž myslete na to, že se Vám chce na toaletu.
  3. Při masáži mějte starost o to, co řekne masér na Vaše spodní prádlo. Věřte, že je dobré je mít hlavně pohodlné. Masérovi je docela jedno, co není v módě, on Vás stejně přikryje a za pět minut po masáži si už ani nepamatuje, co jste měli na sobě. Takže je to opravdu jen na Vás, aby jste se ujistili, že se budete cítit pohodlně.
  4. Když je Vám něco nepříjemné, tajíte to až do konce masáže. Zapomněli jste jít na toaletu? Není nic ztraceno. Stejně tak problém s plným nosem, kdy se v průběhu masáží začne spouštět rýma a tělo se čistí. Nebojte si říci o kapesník. Masér má vždy nachystaný papírový ubrousek a ochotně Vám ho podá, vždyť to dělá 10x za den. Různých situací může nastat hodně, stůl je chladný, olej příliš horký, je mi to nepříjemné, něco mě bolí...Tajemství pohodové masáže tkví v tom, že to vždy musíte masérovi říci!
  5. Nesvěřte se, že jste zraněni a že si nepřejete, aby se masér dotýkal některé části Vašeho těla. /Je samozřejmé, že se masér nikdy nesmí dotýkat Vašich prsou a genitálií./
  6. Budete mlčet jako hrob o tom, že přítlak maséra je příliš slabý a nebo naopak příliš silný.
  7. Jestliže nekomunikujete, protože je to pro Vás příliš obtížné, zvolte opačný přístup. Kontrolujte a hlídejte masáž. Strachujte se o to, že masér nenajde ta správná místa na Vašem těle a veďte ho nejasnými pokyny. To zaručeně přeruší rytmus masáže a Vám se nepodaří dostat se do stavu relaxace. Pokud budete maséra zasypávat svými "žádostmi" a budete se ho snažit "vést" nesete opravdu velké riziko toho, že Vaše masáž bude bez zážitků, pohody a potěšení.
  8. Udělejte si v duchu dopředu seznam věcí, které se Vám na Vašem těle nelíbí a ujistěte se v tom, že nad tím vším Váš masér spráskne ruce. Opak je pravdou. Masér viděl stovky těl a každé tělo je pro něj krásné. Zbavte se svých představ. Buďte kreativní.
  9. Co nejrychleji po masáži seskočte ze stolu a spěchejte. Je důležité si představit, že Váš masér potřebuje, aby jste co nejrychleji odešli. Proto se co nejrychleji seškrábejte ze stolu a rychle opusťíte masérnu. Pokud jste postupovali podle bodu jedna, sice hasíte skluz, ale rozhodně to není nutné. Nespěchejte, zkuste ještě pár minut civět do stropu, zažívejte pohodu a klid. Vychutnejte si pocit štěstí a uvolnění.

MASÁŽE A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
Bioenergetická bezkontaktní masáž 4x po sobě 1000
Tuto masáž mně předal certifikovaný bioterapeut Slavko Matanovič, který vysvětluje co je to vlastně Bioenergie: " Každý živý organismus má kolem sebe Auru, jde vlastně o bioenergii či biopole člověka. Je to vlastně obraz biochemických a elektrických pochodů a informační zdroj o jeho stavu. Práce s bioenergií - tj. působení na auru člověka zlepšuje kvalitu jeho biopole. Dá se říct,že bioenergetická masáž vyživuje buňky, reguluje a koordinuje všechny procesy, které v organismu probíhají. U klienta se mohou při působení dostavit různé pocity, jako např. tlak, vlnění, píchání, teplo, brnění, mravenčení a další těžko popsatelné pocity."
Masáž absolvujete v oblečení. Je dobré když ji provádíme s více lidmi najednou v jedné místnosti, má větší účinky. S každým účastníkem pracuji odděleně asi 20 až 30 minut. Je nutné znát svoje problémy diagnostikované lékařem. Tato metoda v žádném případě nenahrazuje vaši léčbu a medikaci. Ba naopak ji může podpořit. Aby její účinky byly znásobeny, doporučuji ji provádět 4 dny po sobě a popřípadě ji opakovat.
4 dny/20 min cena za všechny 4 masáže jeden klient
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře    30 minut
45 minut
60 minut
350
550
 600 
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.    
Komplexní masáž celého těla       60 minut        600
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti      60 minut       1000
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
AWAKENING masážní terapie hodina a více
      
700 - 1200
      dle náročnosti
Vědomý dotek a práce s dechem, spojení se se svojí vnitřní silou a práce na speciálních bodech na těle. Rozproudění lymfy, očišta od starých vzorců, které na nás působí možná i několik generací, projasnění myšlenek a posun k řešení problémů, strachů, bolestí a zátěží, které bychom chtěli řešit. Zastavení se v danném okamžiku, jen být.
Příkladem z celé mozaiky působení masáže je naše zdraví a kvalita života, které řídí nahrané programy již z prenatálního období. Po narození se programy získané z našeho okolí/ rodiče, kamarádi, sociální prostředí/ utváří a ukládají přibližně do našich 7 let a jsou dále formovány během našeho života. Ty potom ovlivňují naše chování, zdraví, strachy, úzkosti, finanční záležitosti, vztahy atd... Je dokázáno a vědecky potvrzeno, že nás neovlivňují geny našich předků, ale právě nahrané a převzaté programy našich rodičů a sociálního prostředí, které jsou spouštěny podvědomím, aniž bychom to mohli ovlivnit svojí myslí. Dokonce je přetvořena naše buněčná struktura a na jejich základě funguje i naše neurobiologie. Například v  knize Dr. Bruce H. Liptona "Biologie víry",  je  vše krásně popsáno i s vědecky doloženými poznatky.
Moje zkušenosti s touto masáží bych vložil do řádků zážitku, který plně vystihuje mé pocity a možná vám přibodobní něco, co se s vámi na masáži děje. To však musíte zkusit na "vlastní kůži". Ze srdce vám předám co mám a znám.
"Tvá voda na těle studí mě zpočátku, jsi však mým přítelem, s nímž sdílím pohádku.Umíš líp pohladit než ruce bez lásky, soucitně omýváš všechny mé "oblázky", ... můj smutek odletěl, už dýchám lehčeji a znova zapadám do slaných závějí. A když se znovu pak u břehu vynořím, jako ten volný pták čechrám si pápěří".
Tuto metodu jsem převzal od certifikované lektorky masážní terapie Awakening Michaely Leichmannové na Awakening klinice v Brně. Tuto masážní terapii, kterou provádím, nelze zaměnit s prací certifikovaného poradce Awakening.
Dornova metoda + dle potřeby
hodina a více
      1000
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.