Jak získat špatnou masáž

Je tu více možností, jak získat špatnou masáž. Pro ty, kteří nechtějí mít tuto špatnou zkušenost, mám několik tipů, jak nestrávit zbytečný čas na masážním stole. Je to snadné, pokud víte jak na to.

  1. Pozdní příchod je velice účinná technika k získání špatné masáže. Stresová situace, kdy se bude masér strachovat, aby vše včas dokončil, protože mu příjde další klient.
  2. Přijďte spocení a celou masáž myslete na to, že se Vám chce na toaletu.
  3. Při masáži mějte starost o to, co řekne masér na Vaše spodní prádlo. Věřte, že je dobré je mít hlavně pohodlné. Masérovi je docela jedno, co není v módě, on Vás stejně přikryje a za pět minut po masáži si už ani nepamatuje, co jste měli na sobě. Takže je to opravdu jen na Vás, aby jste se ujistili, že se budete cítit pohodlně.
  4. Když je Vám něco nepříjemné, tajíte to až do konce masáže. Zapomněli jste jít na toaletu? Není nic ztraceno. Stejně tak problém s plným nosem, kdy se v průběhu masáží začne spouštět rýma a tělo se čistí. Nebojte si říci o kapesník. Masér má vždy nachystaný papírový ubrousek a ochotně Vám ho podá, vždyť to dělá 10x za den. Různých situací může nastat hodně, stůl je chladný, olej příliš horký, je mi to nepříjemné, něco mě bolí...Tajemství pohodové masáže tkví v tom, že to vždy musíte masérovi říci!
  5. Nesvěřte se, že jste zraněni a že si nepřejete, aby se masér dotýkal některé části Vašeho těla. /Je samozřejmé, že se masér nikdy nesmí dotýkat Vašich prsou a genitálií./
  6. Budete mlčet jako hrob o tom, že přítlak maséra je příliš slabý a nebo naopak příliš silný.
  7. Jestliže nekomunikujete, protože je to pro Vás příliš obtížné, zvolte opačný přístup. Kontrolujte a hlídejte masáž. Strachujte se o to, že masér nenajde ta správná místa na Vašem těle a veďte ho nejasnými pokyny. To zaručeně přeruší rytmus masáže a Vám se nepodaří dostat se do stavu relaxace. Pokud budete maséra zasypávat svými "žádostmi" a budete se ho snažit "vést" nesete opravdu velké riziko toho, že Vaše masáž bude bez zážitků, pohody a potěšení.
  8. Udělejte si v duchu dopředu seznam věcí, které se Vám na Vašem těle nelíbí a ujistěte se v tom, že nad tím vším Váš masér spráskne ruce. Opak je pravdou. Masér viděl stovky těl a každé tělo je pro něj krásné. Zbavte se svých představ. Buďte kreativní.
  9. Co nejrychleji po masáži seskočte ze stolu a spěchejte. Je důležité si představit, že Váš masér potřebuje, aby jste co nejrychleji odešli. Proto se co nejrychleji seškrábejte ze stolu a rychle opusťíte masérnu. Pokud jste postupovali podle bodu jedna, sice hasíte skluz, ale rozhodně to není nutné. Nespěchejte, zkuste ještě pár minut civět do stropu, zažívejte pohodu a klid. Vychutnejte si pocit štěstí a uvolnění.

CENA MASÁŽí 

 

DÉLKA MASÁŽE CENA
30 MINUT 400 CZK  /  KLIENT 350 CZK **
60 MINUT 700 CZK  /  KLIENT 600 CZK **
90 MINUT 1000 CZK  / KLIENT 900 CZK **
120 MINUT 1300 CZK/   KLIENT 1200 CZK **
MASÁŽ V DOMĚ / MINIMÁLNĚ 90 MINUT/ VOLEJTE PRO ZÍSKÁNÍ CENY

 

MASÁŽ PROVEDEME DLE VAŠEHO VÝBĚRU.

Stálého zákazníka / klienta** / odměňuji slevou na všechny druhy masáží.
 Podmínkou je absolvování 5 masáží v půlročním intervalu.