Jak získat špatnou masáž

Je tu více možností, jak získat špatnou masáž. Pro ty, kteří nechtějí mít tuto špatnou zkušenost, mám několik tipů, jak nestrávit zbytečný čas na masážním stole. Je to snadné, pokud víte jak na to.

  1. Pozdní příchod je velice účinná technika k získání špatné masáže. Stresová situace, kdy se bude masér strachovat, aby vše včas dokončil, protože mu příjde další klient.
  2. Přijďte spocení a celou masáž myslete na to, že se Vám chce na toaletu.
  3. Při masáži mějte starost o to, co řekne masér na Vaše spodní prádlo. Věřte, že je dobré je mít hlavně pohodlné. Masérovi je docela jedno, co není v módě, on Vás stejně přikryje a za pět minut po masáži si už ani nepamatuje, co jste měli na sobě. Takže je to opravdu jen na Vás, aby jste se ujistili, že se budete cítit pohodlně.
  4. Když je Vám něco nepříjemné, tajíte to až do konce masáže. Zapomněli jste jít na toaletu? Není nic ztraceno. Stejně tak problém s plným nosem, kdy se v průběhu masáží začne spouštět rýma a tělo se čistí. Nebojte si říci o kapesník. Masér má vždy nachystaný papírový ubrousek a ochotně Vám ho podá, vždyť to dělá 10x za den. Různých situací může nastat hodně, stůl je chladný, olej příliš horký, je mi to nepříjemné, něco mě bolí...Tajemství pohodové masáže tkví v tom, že to vždy musíte masérovi říci!
  5. Nesvěřte se, že jste zraněni a že si nepřejete, aby se masér dotýkal některé části Vašeho těla. /Je samozřejmé, že se masér nikdy nesmí dotýkat Vašich prsou a genitálií./
  6. Budete mlčet jako hrob o tom, že přítlak maséra je příliš slabý a nebo naopak příliš silný.
  7. Jestliže nekomunikujete, protože je to pro Vás příliš obtížné, zvolte opačný přístup. Kontrolujte a hlídejte masáž. Strachujte se o to, že masér nenajde ta správná místa na Vašem těle a veďte ho nejasnými pokyny. To zaručeně přeruší rytmus masáže a Vám se nepodaří dostat se do stavu relaxace. Pokud budete maséra zasypávat svými "žádostmi" a budete se ho snažit "vést" nesete opravdu velké riziko toho, že Vaše masáž bude bez zážitků, pohody a potěšení.
  8. Udělejte si v duchu dopředu seznam věcí, které se Vám na Vašem těle nelíbí a ujistěte se v tom, že nad tím vším Váš masér spráskne ruce. Opak je pravdou. Masér viděl stovky těl a každé tělo je pro něj krásné. Zbavte se svých představ. Buďte kreativní.
  9. Co nejrychleji po masáži seskočte ze stolu a spěchejte. Je důležité si představit, že Váš masér potřebuje, aby jste co nejrychleji odešli. Proto se co nejrychleji seškrábejte ze stolu a rychle opusťíte masérnu. Pokud jste postupovali podle bodu jedna, sice hasíte skluz, ale rozhodně to není nutné. Nespěchejte, zkuste ještě pár minut civět do stropu, zažívejte pohodu a klid. Vychutnejte si pocit štěstí a uvolnění.

CENA MASÁŽí 

Masáž Doba trvání Cena Kč
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře    30 minut
40 minut
50 minut
350
400
 500 
Uvolnění krční páteře a jiné optimalizace Vašich problémů. Uvolnění celých zad až po hýždě, rekondice, regenerace, uvolnění. Baňky, reflexní uvolnění.       
Breusseho masáž 30 minut  350
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem, kde je cílem optimalizace a regenerace páteře a plotének.
Komplexní masáž celého těla            60 minut   600
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
Baňky, reflexní uvolnění.
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti          60 minut   700
Uvolnění celých zad za pomocí odblokování trigger point - malé uzlíkové body ve svalech. Ovlivňují celkový stav svalu. Po jejich odstranění bolest mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění. 
Awakening - masážní terapie              60 minut
            90 minut  
          120 minut
  700
  900
1200
Awakening znamená probuzení. Velice silná energetická masážní terapie.
Na páteři a obratlých se dají rozpoznat uzlíky našich podvědomích programů, práce s nimi se dotýkají nejen úlevy fyzických obtíží, ale i programů uložených v našem podvědomí a psychosomatice. Může odpomoci od dlouholetých bolesti, energetických a mentálních vzorců a bloků. Uzdravení chronických obtíží, ať už jsou to problémy fyzického nebo psychického rázu. Zásadní vliv má práce se záměremPřed, i po praktikování základní terapie si klient vypije v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nerovové soustavy a pročištění lymfatického systému. Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází  vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolnění toxinů v tkáních a také se pracuje na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  kundaliní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.
Dornova metoda + dle potřeby
60 minut a více
  1000
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény, "neplodnost" a další potíže.
Celulitida   dle potřeby
 60 minut a více
 1000
Poradenství, detoxikace, anticelulitidní masáž, lymfa, lymfatická drenáž, speciální soli a krémy, samoošetření.