JÁTRA /4/

Játra (4)
Jaro – čas jater

Játra jsou základní orgán pro látkovou i hormonální výměnu. Játra mohou být přetížená nevhodnou stravou, vedlejšími účinky léků nebo mohou být emocionálně oslabená hněvem a podobnými negativními emocemi či psychickými stavy. Špatná funkce jater se může projevovat stěhovavými bolestmi, migrénami, bolestmi hlavy na šešulce (bolesti po stranách hlavy signalizují problém se žlučníkem – více v příštím díle našeho seriálu), depresemi, bolestivými menstruacemi, atd. Játra nelze léčit léky, je nutné jejich vyčištění. Období pro detoxikaci jater je právě na jaře velmi vhodné.

Jak játra detoxikovat

Základem je změna jídelníčku. Obecně se doporučuje zcela vypustit mléko a mléčné výrobky, uzeniny, alkohol, bílý cukr, pšeničnou mouku. Omezit byste měli smažená a pečená jídla, která játra zatěžují. Strava by měla být převážně „zelená“. Vhodná je čerstvá zelenina plná chlorofylu, klíčky obilovin či luštěnin, bílá ředkev, mladý ječmen. Pít se doporučuje čaj z ostropestře marijánského, jako doplněk stravy můžete zakoupit grepová jádra.
Vyčistítěním a harmonizací funkce jater docílíte i toho, že mnohdy zmizí příznaky jiných projevů, např. ve formě bolesti velkých a malých kloubů.

Pokud chcete zjistit, jak pracují Vaše játra a další orgány, doporučuji Vám mě pro celkovou diagnostiku organismu metodou reflexní terapie. Při ní také zjistíte i jiné možné příčiny Vašich potíží. Můžete na sobě začít pracovat, předejít tak pozdějším problémům, nebo abyste dostali Váš organismus opět do rovnováhy.
Detoxikace jater se skvěle doplňuje s reflexní terapií a zprůchodněním energetických drah. Sami si můžete mačkat plosku jater, kterou naleznete na pravé straně chodidla (viz obrázek). Předtím si promasírujte plosku ledvin a močového ústrojí (viz předchozí díly), aby byly uvolněné toxiny vyvedeny dobře z těla ven. Pokud budete potřebovat odborně ošetřit kontaktujte mě, rád Vás přivítám ve svém království v Jevíčku a nebo po dohodě přijedu k Vám.

CENA MASÁŽí 

 

DÉLKA MASÁŽE CENA
30 MINUT 400 CZK  /  KLIENT 350 CZK **
60 MINUT 700 CZK  /  KLIENT 600 CZK **
90 MINUT 1000 CZK  / KLIENT 900 CZK **
120 MINUT 1300 CZK/   KLIENT 1200 CZK **
MASÁŽ V DOMĚ / MINIMÁLNĚ 90 MINUT/ VOLEJTE PRO ZÍSKÁNÍ CENY

 

MASÁŽ PROVEDEME DLE VAŠEHO VÝBĚRU.

Stálého zákazníka / klienta** / odměňuji slevou na všechny druhy masáží.
 Podmínkou je absolvování 5 masáží v půlročním intervalu.