Lidé jako zářící hvězdy na noční obloze.

Pracuji jako masér už řadu let, znám těla mnoha lidí a již jeden pohled mi stačí k tomu, abych si uměl představit, jak bude vypadat Vaše tělo na mém masérském stole. Musím začít od toho, že žádné tělo nebude vypadat jako model na fotografii ze žurnálu. Tak nakonec nevypadá nikdo.
Vyhublejší lidé jsou poněkud kostnatější, samá ruka samá noha, ale mnohdy to působí velmi dobře. Nemají velký hrudník, ale ani vypouklé břicho. U lidí s plnějšími formami bude určitě větší bříško a širší bedra. Většinou to nebývá jinak, a proto je to velice zajímavé.
Ženy mají vždy celulitidu, všechny. Ty drobné jamky jsou velice milé. To není chyba ani problém se zdravím. To je jen potvrzení toho, že nejste složenina fotografických „pixelů“ a nenarodila jste se ve „fotošopu“.
Muži mají často směšné hýždě a velký zadek. Pokud potom bezprostředně masíruji ženu, musím dávat pozor, protože tkáně jsou zde jemnější a citlivější a mohlo by to bolet.
Starší lidé mají kůži povadlejší, vrásčitější, i když jsou zdraví. S každým desátým rokem života se tělo a kůže mění. Veškeré tkáně jsou poněkud povislejší. Objevují se vrásky a záhyby. Nevím, kdo začal tvrdit, že vrásky jsou jen u starších lidí. U každého se vrásky objevují dle jeho stáří a tento proces je neměnný a normální.
Každý člověk na masážním stole je krásný. Toto je pravidlo, které platí bez výjimky. Člověk může být zapomětlivý, neoblíbený, to ano, ale vždy je krásný.
Při prvním těžkém povzdechu a následném uvolnění člověk společně s oblečením sundává všechny svoje masky a zůstává sám sebou. Během několika minut začíná zářit, sálat. Toto záření pohlcuje celou místnost a nakonec i maséra. Říká se, že maséři se často rádi starají o druhé. Ano, je to pravda, jsme velice citliví. Proto Vám prozradím svoje tajemství. Miluji tuto energii, tento svit, tuto záři. Miluji zářící hvězdy na jasné noční obloze.

CENA MASÁŽí 

Masáž Doba trvání Cena Kč
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře    30 minut
40 minut
50 minut
350
400
 500 
Uvolnění krční páteře a jiné optimalizace Vašich problémů. Uvolnění celých zad až po hýždě, rekondice, regenerace, uvolnění. Baňky, reflexní uvolnění.       
Breusseho masáž 30 minut  350
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem, kde je cílem optimalizace a regenerace páteře a plotének.
Komplexní masáž celého těla            60 minut   600
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
Baňky, reflexní uvolnění.
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti          60 minut   700
Uvolnění celých zad za pomocí odblokování trigger point - malé uzlíkové body ve svalech. Ovlivňují celkový stav svalu. Po jejich odstranění bolest mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění. 
Awakening - masážní terapie              60 minut
            90 minut  
          120 minut
  700
  900
1200
Awakening znamená probuzení. Velice silná energetická masážní terapie.
Na páteři a obratlých se dají rozpoznat uzlíky našich podvědomích programů, práce s nimi se dotýkají nejen úlevy fyzických obtíží, ale i programů uložených v našem podvědomí a psychosomatice. Může odpomoci od dlouholetých bolesti, energetických a mentálních vzorců a bloků. Uzdravení chronických obtíží, ať už jsou to problémy fyzického nebo psychického rázu. Zásadní vliv má práce se záměremPřed, i po praktikování základní terapie si klient vypije v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nerovové soustavy a pročištění lymfatického systému. Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází  vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolnění toxinů v tkáních a také se pracuje na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  kundaliní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.
Dornova metoda + dle potřeby
60 minut a více
  1000
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény, "neplodnost" a další potíže.
Celulitida   dle potřeby
 60 minut a více
 1000
Poradenství, detoxikace, anticelulitidní masáž, lymfa, lymfatická drenáž, speciální soli a krémy, samoošetření.