Lidé jako zářící hvězdy na noční obloze.

Pracuji jako masér už řadu let, znám těla mnoha lidí a již jeden pohled mi stačí k tomu, abych si uměl představit, jak bude vypadat Vaše tělo na mém masérském stole. Musím začít od toho, že žádné tělo nebude vypadat jako model na fotografii ze žurnálu. Tak nakonec nevypadá nikdo.
Vyhublejší lidé jsou poněkud kostnatější, samá ruka samá noha, ale mnohdy to působí velmi dobře. Nemají velký hrudník, ale ani vypouklé břicho. U lidí s plnějšími formami bude určitě větší bříško a širší bedra. Většinou to nebývá jinak, a proto je to velice zajímavé.
Ženy mají vždy celulitidu, všechny. Ty drobné jamky jsou velice milé. To není chyba ani problém se zdravím. To je jen potvrzení toho, že nejste složenina fotografických „pixelů“ a nenarodila jste se ve „fotošopu“.
Muži mají často směšné hýždě a velký zadek. Pokud potom bezprostředně masíruji ženu, musím dávat pozor, protože tkáně jsou zde jemnější a citlivější a mohlo by to bolet.
Starší lidé mají kůži povadlejší, vrásčitější, i když jsou zdraví. S každým desátým rokem života se tělo a kůže mění. Veškeré tkáně jsou poněkud povislejší. Objevují se vrásky a záhyby. Nevím, kdo začal tvrdit, že vrásky jsou jen u starších lidí. U každého se vrásky objevují dle jeho stáří a tento proces je neměnný a normální.
Každý člověk na masážním stole je krásný. Toto je pravidlo, které platí bez výjimky. Člověk může být zapomětlivý, neoblíbený, to ano, ale vždy je krásný.
Při prvním těžkém povzdechu a následném uvolnění člověk společně s oblečením sundává všechny svoje masky a zůstává sám sebou. Během několika minut začíná zářit, sálat. Toto záření pohlcuje celou místnost a nakonec i maséra. Říká se, že maséři se často rádi starají o druhé. Ano, je to pravda, jsme velice citliví. Proto Vám prozradím svoje tajemství. Miluji tuto energii, tento svit, tuto záři. Miluji zářící hvězdy na jasné noční obloze.

CENA MASÁŽí 

 

DÉLKA MASÁŽE CENA
30 MINUT 400 CZK  /  KLIENT 350 CZK **
60 MINUT 700 CZK  /  KLIENT 600 CZK **
90 MINUT 1000 CZK  / KLIENT 900 CZK **
120 MINUT 1300 CZK/   KLIENT 1200 CZK **
MASÁŽ V DOMĚ / MINIMÁLNĚ 90 MINUT/ VOLEJTE PRO ZÍSKÁNÍ CENY

 

MASÁŽ PROVEDEME DLE VAŠEHO VÝBĚRU.

Stálého zákazníka / klienta** / odměňuji slevou na všechny druhy masáží.
 Podmínkou je absolvování 5 masáží v půlročním intervalu.