Cítím to taky tak

KDOKOLI VÁM DÁVÁ SYSTÉM VÍRY, JE VÁŠ NEPŘÍTEL

Je zapotřebí nejprve pochopit rozdílnost termínů. 
VÍRA
přichází vždy zvenčí. Je vnímána našimy smysly. Je objektem našeho vnímání. Je to přidaná hodnota, která je vždy převzatá, nikdy není autentická. 
Může nás inspirovat, ale také se může stát doživotní pastí. Je-li pouze inspirací, může být pro člověka přínosem, stane-li se však dogmatem, je z ní celoživotní vězení.

Malé dítě je bezbranné a je odkázáno na rodiče. Bez nich nemůže přežít...
A zde se člověk poprvé ocitá na scestí. 
Rodiče se dopouští na dětech první a zásadní chyby, kterou člověk na Zemi zatim nedokáže smysluplně napravit. 
Rodiče se doposud nenaučili své děti podporovat a respektovat a stále jim jen pomáhají a vnucují svůj vlastní pohled na život.
Rodiče nepochopili, že každé dítě přišlo na svět, naplnit svůj vlastní potenciál, svůj vlastní život a že zde nejsou proto, aby naplňovaly představy svých rodičů o jejich vlastním nenaplněném životě. 
A z této indoktrinace je takřka nemožné se v dospělosti vymanit.
Postupně se indoktrinace prohlubuje a rozšiřuje s působením školy, náboženských obcí, státu, médií... a člověk postupně přijme představu o sobě samém takovou, k jaké byl v průběhu výchovy a vzdělávání veden.
A PROTO KDOKOLI VÁM DÁVÁ SYSTÉM VÍRY, JE VÁŠ NEPŘÍTEL. ...

Proto v křesťanských zemích naleznete povětšinou křesťany, v muslimských zemích muslimy, v komunistických zemích komunisty a ve fašistických zemích fašisty. 
Největší problém je však ten, že pokud se člověk už rozhodne ke změně, hledá opět jen venku, a tak se s komunisty stane fašista a naopak.
Víra je vždy falešná, iluzorní, není to pravda.
Když někdo hovoří o bolesti, o lásce, nic vám to neříká. Jsou to jen slova. Pokud se ale praštíte nebo zamilujete, hned víte, nepotřebujete kázání rodičů, učitele ani kněze. Prostě víte. Je to váš autentický prožitek, vaše zkušenost, vaše prožívání reality.

A jen z vlastního prožívání reality se vytváří DŮVĚRA,
která přichází zevnitř, z podstaty nás samých, z podstaty našeho vědomí a bytí. 
A jedině důvěra v sebe sama, sebedůvěra, poznávání sebe sama, bytí sebou samým, umožňuje člověku naplnit jeho potenciál duchovní bytosti.

Každý dostal do vínku svobodnou vůli a potenciál duchovního růstu a je na každém z nás, zdali tyto dary zhodnotí ke slávě a radosti boha i člověka, či zdali bude sedět s ukřivděným výrazem ve tváři a čekat na návrat Ježíše, na spasení, na mouchy snězte si mě....

Já se vydal po cestě "BÝT SÁM SEBOU"...
autorem článku je Miroslav Bednařík, zdroj FB

 

CENA MASÁŽí 

Masáž Doba trvání Cena Kč
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře    30 minut
40 minut
50 minut
350
400
 500 
Uvolnění krční páteře a jiné optimalizace Vašich problémů. Uvolnění celých zad až po hýždě, rekondice, regenerace, uvolnění. Baňky, reflexní uvolnění.       
Breusseho masáž 30 minut  350
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem, kde je cílem optimalizace a regenerace páteře a plotének.
Komplexní masáž celého těla            60 minut   600
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
Baňky, reflexní uvolnění.
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti          60 minut   700
Uvolnění celých zad za pomocí odblokování trigger point - malé uzlíkové body ve svalech. Ovlivňují celkový stav svalu. Po jejich odstranění bolest mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění. 
Awakening - masážní terapie              60 minut
            90 minut  
          120 minut
  700
  900
1200
Awakening znamená probuzení. Velice silná energetická masážní terapie.
Na páteři a obratlých se dají rozpoznat uzlíky našich podvědomích programů, práce s nimi se dotýkají nejen úlevy fyzických obtíží, ale i programů uložených v našem podvědomí a psychosomatice. Může odpomoci od dlouholetých bolesti, energetických a mentálních vzorců a bloků. Uzdravení chronických obtíží, ať už jsou to problémy fyzického nebo psychického rázu. Zásadní vliv má práce se záměremPřed, i po praktikování základní terapie si klient vypije v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nerovové soustavy a pročištění lymfatického systému. Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází  vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolnění toxinů v tkáních a také se pracuje na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  kundaliní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.
Dornova metoda + dle potřeby
60 minut a více
  1000
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény, "neplodnost" a další potíže.
Celulitida   dle potřeby
 60 minut a více
 1000
Poradenství, detoxikace, anticelulitidní masáž, lymfa, lymfatická drenáž, speciální soli a krémy, samoošetření.