Zvuková masáž pro jednotlivce nebo dvojici - stručný popis

 
Nepálská masáž se 7 mísami  /70 minut /
 
Nejdříve rozezpíváme dvě mísy pro obnovu stracené rovnováhy organizmu: těžká situace a tlak na psychiku. Potom si lehnete a mísy budou působit z vnějšku a na vašem těle. Vibrace proniknou hluboko do vašich tkání, svalů, kostí a orgánů. Úlohou této masáže je pomoci obnovit stracenou rovnováhu na citové, emocionální a psychické úrovni. Docílíme toho bez nátlaku a stísněnosti. Sjednocuje tělesnost s duchem člověka a podporuje aktivní regeneraci nervového systému, který posiluje.
Jste oblečeni. Nejdříve sedíte a potom ležíte na masérském lůžku.

 

Nepálská masáž se 14 tibetskými mísami  

Při zvukové masáži se pod vedením školeného specialisty objevuje plnohodnotné uvolnění člověka na každé úrovni. Zvuková masáž dostává do stavu synchronizace naše fyzické, biologické a energetické tělo. Zapojuje se i úroveň psychoemocionálního těla. Současně sychronizujeme naše biologické funkce: rytmus srdce, dýchání, metabolismus, mozkové rytmy. Vylaďuje se také spolupráce obou hemisfér mozku. Efektivní účinek zvukové masáže tibetskými mísami zabezpečuje vibračně akustická vlna vyvolaná dvěma způsoby: úderem a třením mís. Tyto vlny působí blahodárně na všechy orgány a systémy organizmu člověka. Optimalizují fungovaní několika vrstev organizmu. Působí na buňky, mikrocirkulaci tekutin, obnovují vnitřní cykly a biorytmus člověka, synchronizují hemisféry a anulují stavy zvýšeného psychického tonusu nebo úzkostných stavů. Formují stav zdraví, navracejí vnitřní harmonii, homeostázu. Cyklus zvukové masáže normalizuje celkový stav, přičemž sa posilňuje mechanizmus sebeobnovy na buněčné úrovni. Důležitým momentem je stav klidu, který zvuky přinášejí. Neklid, shon, spěch a stres se v koupeli harmonických zvuků rozpouštějí. Ve stavu uvolnění se automaticky spouští program hluboké regenerace organizmu. Vibrace zvuků nezůstávají na povrchu těla. Pronikají hluboko do struktury tekutin organizmu.

Zvuková lázeň pro jednotlivce nebo dvojici

JDE O VELMI  OSOBNÍ ZKUŠENOST A HLUBOKÝ PROŽITEK ZE ZVUKŮ A HARMONIÍ  S MOŽNOSTÍ  VSTOUPIT AŽ DO SVÉHO NITRA SVOU VLASTNÍ CESTOU A BEZ NÁTLAKU

TYTO LÉČIVÉ A ZKLIDŃUJÍCÍ VIBRACE PŮSOBÍ NA ÚROVNI FYZICKÉ, EMOCIONÁLNÍ, DUŠEVNÍ A SPIRITUÁLNÍ.

ZVUKOVOU LÁZEŇ  MŮŽE ZAKUSIT ÚPLNĚ KAŽDÝ

Co přináší zvuková lázeň?

Zážitek ze zvukových lázní má mnoho výhod. V naší kultuře si stále více uvědomujeme propojení nového s tradičními přístupy vedoucí k relaxaci a nastolení harmonických stavů vedoucích ke zdraví.  Abychom čelili  každodenním stresům moderního života - zvuková lázeň může a nabízí dokonalé řešení jak se uvolnit, zrelaxovat, snížit hladinu stresu. Na své si přijdou i pokročilí a zkušení účastníci kurzů jogy nebo bojových umění. Lázeň totiž navozuje a nebo připravuje stavy hluboké relaxace a uvolnění.

Jak se připravit a co vás čeká ?

Oblečte se pohodlně do oděvu, který může být zmačkán. Budete ležet na podlaze na  podložce, je dobré mít deku pro přikrytí těla.

Program zvukové lázně trvá minimálně hodinu. Je volen na podkladu moderních poznatků propojené s lidovou tradicí zemí jihovýchodní Asie – himalájské zvukové masáže, profylaktiky a relaxace. Lázeň je obohacena o různé doprovodné nástroje jako šamanský buben, ocean drum, tynkšu, tibetský zvonek, zvonkohry Koshi. Vše je  propojeno  hrou na speciálně sestavenou  sadu tibetských mís různých velikostí a harmonií.

Cena: 800 Kč

 

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.

 Více na  www.masazevitalita.cz

 

"SYMFONIE ZPÍVAJÍCÍCH MÍS"

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAPROSTO OJEDINĚLÉHO ZÁŽITKU

Vydejte se po této cestě se mnou. Vyladíte tak svoje tělo, mysl a ducha. Budete v rezonanci se svým záměrem a spojíte duši se svou myslí. Budete v rovnováze.

Řešíte každodenní stres moderního života, závažné životní otázky / vztahové, pracovní, osobní, zdravotní, rodinné atd../ ? Chcete udělat krok z tohoto začarovaného kruhu? 

Prvním krokem každého řešení je vždy změna. Jde o celkové zklidnění a tím snížení hladiny stresu. Stav hluboké relaxace je navozen kombinací mužské a ženské energie ying / yang, kterou  vytváří hudebníci  používající  speciálně vybrané zpívající misky ve vysoké kvalitě zvuku. Zároveň jde o  zcela ojedinělý a nevšedním zážitek, který je v této oblasti naprosto výmečný. Takto můžete získat odpovědi na vaše osobní otázky u svého vnitřního já a tím udělat první krok k vytoužené změně.

KONCERT JE URČEN PRO SKUPINY.  NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU.
 

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.