Zvuková vibrační masáž pro jednotlivce nebo dvojici

Provádím celou řadu masáží zvukem. Zde najdete jejich popis. .
 
 
 
Čištění a testování aurického pole  /70 minut /
 
Vědomě vedená masáž tibetskou mísou ve vašem aurickém poli, kdy si klient uvědouje pocitové změny v tomto poli. Stojíte, sedíte nebo ležíte a jste oblečeni. Využívám až 14 tibetských mís.
Každý neduh se ještě dřív, než se projeví na fyzicé úrovni, začne rodit na energeticky jemnější aurické úrovni. A díky naší necitlivosti způsobené moderním životem fascinovaným hmotou si ho nevšímáme. Jsem přesvědčen, že devadesát procent nemocí je způsobeno v dnešní době všudypřítomným stresem. Stres, větší či menší, v nás způsobuje svalovou reakci (kontrakci), čímž zapříčiní energetickou blokaci, která časem přeroste do energetické "zácpy" a "uzlíků".  
 
Opakuje-li se pak určitý druh stresu dostatečně často a dlouho, nahromadí se v místech "uzlíků" blokovaná energie, která se pak na fyzické úrovni projeví jako bolest nebo nemoc. 
 
CENA: 800 Kč
 
 
 
 
Se svolením Františeka Horvátha, jsem použil jeho zdroje na stránkách Kouzlo zvuku.

MASÁŽE - ZVUKOVÉ VIBRAČNÍ LÁZNĚ A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
VIBRO AKUSTICKÉ MASÁŽE hodina a více 900

 
Tibetská akustická masáž se dvěma zpívajícími mísami
Pro obnovu stracené rovnováhy organizmu: těžká situace a tlak na psychiku. Úlohou této masáže je pomoci obnovit stracenou rovnováhu na citové, emocionální a psychické úrovni. Docílíme toho bez nátlaku a stísněnosti. Sjednocuje tělesnost s duchem člověka a podporuje aktivní regeneraci nervového systému, který posiluje.
Navazuje na ni:
Nepálská akustická masáž. 
7 zpívajících mís 

14 zpívajících mís 
Jste oblečeni. Lze provést i pro dvojici.
 
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře       
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
1/2 hodiny
hodina
350
600
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti - Trigger point
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
hodina 800
DORNOVA METODA +
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.
 
hodina  800
Bioenergetická bezkontaktní masáž
Masáž absolvujete v oblečení. Tuto masáž mi předal certifikovaný bioterapeut Slavko Matanovič. Působením rukou stabilizujeme a podporujeme vyrovnání energií a tím harmonizujeme vaše tělo a působíme na zdraví.
20 minut  300
AWAKENING masáž
Vědomý dotek a práce s dechem, spojení se se svojí vnitřní silou a práce na speciálních bodech na těle. Rozproudění lymfy, očišta od starých vzorců, které na nás působí možná i několik generací, projasnění myšlenek a posun k řešení problémů, strachů, bolestí a zátěží, které bychom chtěli řešit. Zastavení se v danném okamžiku, jen být.
hodina 700 
AWAKENING MASÁŽ SPOJENÁ SE ZVUKOVOU VIBRAČNÍ LÁZNÍ
Vibro akustická masáž spojená s Awakening masáží. Speciální sestava osmi tibetských mís ve vysoké terapeutické kvalitě podpoří masáž až na buněčnou úroveň vašeho těla. 
hodina a více 1200