Reflexní masáže - reflexologie

„Když máte v rukou chodidla člověka, držíte v rukou jeho duši."

Kompletní masáž                   

uvolnění krční páteře, akupresura, diagnostika vnitřních systémů, královská zklidňující a regenerační masáž zad.

Poznámka: Využijte slevového věrnostního programu.


Diagnóza
Nabízím diagnozu na chodidle. Diagnóza nás může také upozornit na budoucí možné potíže a působit tak preventivně. Na základě diagnózy vám mohu doporučit úpravu stravy a životního stylu. Společně s vámi budeme hledat příčinu problémů, nikoliv pouze potlačovat příznak.
Na základě diagnozy zvolím postup. Používám reflexní masáž, Breusseho masáž, akupresuru, zábaly pomocí rašeliny aparafínu.

Uvolnění krční páteře
Velmi často bývá součástí terapie uvolnění krční páteře. Krční páteř uvolňuji nejprve v sedě na židli za pomoci reflexních bodů. Neprovádím prudké a trhavé pohyby, pohyb v krční páteři je pomalý, jemný a spojený se stiskem bodů, které uvolňují šíjové svalstvo. Mohu též využít moxování, baňkování, masáž.

Reflexní uvolnění zad
Velmi často klienti přicházejí s bolestí zad nebo s příznaky, které jsou způsobeny blokádami v oblasti páteře. Během terapie se proto můžeme zaměřit speciálně na záda. Využívám Breusseovu masáž, reflexní body a akupunkturní body drah ledvin, močového měchýře a žlučníku. Nedostatečné proudění energie v těchto drahách je častou příčinou vzniku svalových spasmat, blokád páteře a též bolestí hlavy.

Reflexní masáž jednotlivých systémů dle diagnózy
Pohybový systém - Nervový systém - Trávicí systém - Lymfatický systém
Hormonální systém - Dýchací systém - Imunitní systém - Smyslový systém

Posilující sestava celého těla
1. Játra
2. Žlučník
3. Slinivka
4. Slezina
5. Brzlík
6. Plexus solaris
7. Bod C
8. Ledviny
9. Močovod
10. Lymfatické uzliny
11. Lymfatické cesty