SKUPINOVÁ ZVUKOVÁ LÁZEŃ 

„ZVUK MŮŽE POMOCI NAŠÍ MYSLI, TĚLU A DUŠI“

JDE O VELMI  OSOBNÍ ZKUŠENOST A HLUBOKÝ PROŽITEK ZE ZVUKŮ A HARMONIÍ  S MOŽNOSTÍ  VSTOUPIT AŽ DO SVÉHO  NITRA SVOU VLASTNÍ CESTOU A BEZ NÁTLAKU

TYTO LÉČIVÉ A ZKLIDŃUJÍCÍ VIBRACE PŮSOBÍ NA ÚROVNI FYZICKÉ, EMOCIONÁLNÍ, DUŠEVNÍ A SPIRITUÁLNÍ.

ZVUKOVOU LÁZEŇ  MŮŽE ZAKUSIT ÚPLNĚ KAŽDÝ

Co přináší zvuková lázeň?

Zážitek ze zvukových lázní má mnoho výhod. V naší kultuře si stále více uvědomujeme propojení nového s tradičními přístupy vedoucí k relaxaci a nastolení harmonických stavů vedoucích ke zdraví.  Abychom čelili  každodenním stresům moderního života - zvuková lázeň může a nabízí dokonalé řešení jak se uvolnit, zrelaxovat, snížit hladinu stresu. Na své si přijdou i pokročilí a zkušení účastníci kurzů jogy nebo bojových umění. Lázeň totiž navozuje a nebo připravuje stavy hluboké relaxace a uvolnění.

Jak se připravit a co vás čeká ?

Oblečte se pohodlně do oděvu, který může být zmačkán. Budete ležet na podlaze na  podložce, je dobré mít deku pro přikrytí těla.

Program zvukové lázně trvá minimálně hodinu. Je volen na podkladu moderních poznatků propojené s lidovou tradicí zemí jihovýchodní Asie – himalájské zvukové masáže, profylaktiky a relaxace. Lázeň je obohacena o různé doprovodné nástroje jako šamanský buben, ocean drum, tynkšu, tibetský zvonek, zvonkohry Koshi. Vše je  propojeno  hrou na speciálně sestavenou  sadu tibetských mís různých velikostí a harmonií.

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

 

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.

 Více na  www.masazevitalita.cz

 

"SYMFONIE ZPÍVAJÍCÍCH MÍS"

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAPROSTO OJEDINĚLÉHO ZÁŽITKU

Vydejte se po této cestě se mnou. Vyladíte tak svoje tělo, mysl a ducha. Budete v rezonanci se svým záměrem a spojíte duši se svou myslí. Budete v rovnováze.

Řešíte každodenní stres moderního života, závažné životní otázky / vztahové, pracovní, osobní, zdravotní, rodinné atd../ ? Chcete udělat krok z tohoto začarovaného kruhu? 

Prvním krokem každého řešení je vždy změna. Jde o celkové zklidnění a tím snížení hladiny stresu. Stav hluboké relaxace je navozen kombinací mužské a ženské energie ying / yang, kterou  vytváří hudebníci  používající  speciálně vybrané zpívající misky ve vysoké kvalitě zvuku. Zároveň jde o  zcela ojedinělý a nevšedním zážitek, který je v této oblasti naprosto výmečný. Takto můžete získat odpovědi na vaše osobní otázky u svého vnitřního já a tím udělat první krok k vytoužené změně.

KONCERT JE URČEN PRO SKUPINY.  NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU.
 

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.