Tibetské mísy

Tibetské zpívající misy jsou starodávné akusticko rezonanční nástroje, které umožňují působit na fyzický, energetický, fyziologický a psycho emocionální stav človeka. Zvukové misy sa používají při alternatívních terapiích, relaxacich, v ozdravných programech, a také při rituálech a obřadech. Jejich rozezvučením  rozezníme bohatou škálu doprovodných zvuků, které mají vliv na lidské tělo, psychiku a energetiku, a také na prostředí človeka ve kterém se nachází. Výsledkem je harmonizace organizmu, relaxace, energetizace a vyladění organizmu človeka. Používám speciální setavu tibetských mís a další doprovodné hudební nástroje.
 

 

SPECIÁLNĚ SESTAVENÁ SADA VELKÝCH TIBETSKÝCH MÍS SE KTEROU PRACUJI
Obsahuje například:
Om frekvence. 136,1 Hz je frekvence, která rezonuje se Zemí a je spojena se světlem, teplem a radostí. Ti, kteří používají tuto frekvenci, často zažívají uklidňující pocit, který je někdy označován jako centrující, meditativní nebo jen relaxační. Tato mísa osvobozuje od starých traumat, pomáhá uvědomovat si a verbalizovat negativní situace.
Dále používám mísu o frekvenci 111Hz. Při výzkumech se zjistilo například, že má protibolestivý účinek, zlepšuje se paměť, empatie, zlepšuje se nálada atd... Více se dočtete na https://soundwellness.com/tuning-forks/111hz-tuning-fork/

"SYMFONIE ZPÍVAJÍCÍCH MÍS"

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAPROSTO OJEDINĚLÉHO ZÁŽITKU

Vydejte se po této cestě se mnou. Vyladíte tak svoje tělo, mysl a ducha. Budete v rezonanci se svým záměrem a spojíte duši se svou myslí. Budete v rovnováze.

Řešíte každodenní stres moderního života, závažné životní otázky / vztahové, pracovní, osobní, zdravotní, rodinné atd../ ? Chcete udělat krok z tohoto začarovaného kruhu? 

Prvním krokem každého řešení je vždy změna. Jde o celkové zklidnění a tím snížení hladiny stresu. Stav hluboké relaxace je navozen kombinací mužské a ženské energie ying / yang, kterou  vytváří hudebníci  používající  speciálně vybrané zpívající misky ve vysoké kvalitě zvuku. Zároveň jde o  zcela ojedinělý a nevšedním zážitek, který je v této oblasti naprosto výmečný. Takto můžete získat odpovědi na vaše osobní otázky u svého vnitřního já a tím udělat první krok k vytoužené změně.

KONCERT JE URČEN PRO SKUPINY.  NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU.
 

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.