„Zvuk nebo vibrace jsou nejsilnější silou ve vesmíru. Hudba je božské umění, které se používá nejen pro radost, ale i jako cesta k probuzení. 

 
Tibetské zvukové misy jsou starodávné akusticko rezonanční nástroje, které umožňují působit na fyzický, energetický, fyziologický a psycho emocionální stav človeka. Zvukové misy sa používají při alternatívních terapiích, relaxacich, v ozdravných programech, a také při rituálech a obřadech. Jejich rozezvučením  rozezníme bohatou škálu doprovodných zvuků, které mají vliv na lidské tělo, psychiku a energetiku, a také na prostředí človeka ve kterém se nachází. Výsledkem je harmonizace organizmu, relaxace, energetizace, prevence/profylaktika/ a vyladění organizmu človeka.

Zvuková vibrační masáž, k čemu slouží, proč se tak děje, jak pracuji.

Na co působí ?

Zde je ještě mnoho prostoru pro  objevování a bádání. Účinků na člověka je mnoho. Dalo by se...

Jak pracuji ?

Aby se úžasný potenciál  těchto nástrojů mohl projevit v plné míře, je dobré pracovat u...
SPECIÁLNĚ SESTAVENÁ SADA VELKÝCH TIBETSKÝCH MÍS SE KTEROU PRACUJI
Obsahuje například:
Om frekvence. 136,1 Hz je frekvence, která rezonuje se Zemí a je spojena se světlem, teplem a radostí. Ti, kteří používají tuto frekvenci, často zažívají uklidňující pocit, který je někdy označován jako centrující, meditativní nebo jen relaxační. Tato mísa osvobozuje od starých traumat, pomáhá uvědomovat si a verbalizovat negativní situace.
Dále používám mísu o frekvenci 111Hz. Při výzkumech se zjistilo například, že má protibolestivý účinek, zlepšuje se paměť, empatie, zlepšuje se nálada atd... Více se dočtete na https://soundwellness.com/tuning-forks/111hz-tuning-fork/

MASÁŽE - ZVUKOVÉ VIBRAČNÍ LÁZNĚ A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
VIBRO AKUSTICKÉ MASÁŽE hodina a více 900

 
Tibetská akustická masáž se dvěma zpívajícími mísami
Pro obnovu stracené rovnováhy organizmu: těžká situace a tlak na psychiku. Úlohou této masáže je pomoci obnovit stracenou rovnováhu na citové, emocionální a psychické úrovni. Docílíme toho bez nátlaku a stísněnosti. Sjednocuje tělesnost s duchem člověka a podporuje aktivní regeneraci nervového systému, který posiluje.
Navazuje na ni:
Nepálská akustická masáž. 
7 zpívajících mís 

14 zpívajících mís 
Jste oblečeni. Lze provést i pro dvojici.
 
Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře       
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
1/2 hodiny
hodina
350
600
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti - Trigger point
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
hodina 800
DORNOVA METODA +
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.
 
hodina  800
Bioenergetická bezkontaktní masáž
Masáž absolvujete v oblečení. Tuto masáž mi předal certifikovaný bioterapeut Slavko Matanovič. Působením rukou stabilizujeme a podporujeme vyrovnání energií a tím harmonizujeme vaše tělo a působíme na zdraví.
20 minut  300
AWAKENING masáž
Vědomý dotek a práce s dechem, spojení se se svojí vnitřní silou a práce na speciálních bodech na těle. Rozproudění lymfy, očišta od starých vzorců, které na nás působí možná i několik generací, projasnění myšlenek a posun k řešení problémů, strachů, bolestí a zátěží, které bychom chtěli řešit. Zastavení se v danném okamžiku, jen být.
hodina 700 
AWAKENING MASÁŽ SPOJENÁ SE ZVUKOVOU VIBRAČNÍ LÁZNÍ
Vibro akustická masáž spojená s Awakening masáží. Speciální sestava osmi tibetských mís ve vysoké terapeutické kvalitě podpoří masáž až na buněčnou úroveň vašeho těla. 
hodina a více 1200