Zvukový zážitek ze zvukových lázní má mnoho výhodV naší kultuře si stále více uvědomujeme holistické přístupy vedoucí k relaxaci nastolení harmonickéhých stavů vedoucích ke zdraví.  Abychom čelili  každodenním stresům moderního života - zvuková lázeň může a nabízí dokonalé řešení. To vám dává příležitost jít do svého nitra podle vašich vlastních podmínek.

 

Zvukové lázně navodí změny ve stavu mozkových vln. Díky frekvencím a působením zvuků  je možné a velmi snadné snížit náš normální beta stav (normální probuzení vědomí) na alfa (uvolněné vědomí), přičemž většina lidí je schopna dosáhnout theta (meditativní stav) a dokonce delta ( kde může dojít k vnitřnímu uzdravení). Tato zkušenost je užitečná pro každého, kdo si chce dát chvilku relaxace nebo získat výhody z meditace, ale dosud se nenaučil, jak získat přístup sám k těmto stavům.

Pro začátečníky vyžaduje meditace verbálně vedený zážitek, tj. Jděte na tiché místo a najděte potok nebo opakujte mantru ... Zážitek ze zvukové koupele je o tom, že vás zvuk přenese na hlubší místo, což usnadňuje příchod na uvolněný stav bez komplikací, jak se tam dostat. Zvuk je nádoba a umožňuje vám prozkoumat a zjistit, co je meditativní stav a jak se cítíte. Z tohoto důvodu není zvuková lázeň prospěšná pouze pro začátečníkům v meditacích,  ale i ostříleným meditátor najde v této metodě mnoho výhod.

Zvuky jsou vytvářeny širokou škálou nástrojů s různými frekvencemi, které mohou zahrnovat pulzní bubnování, , himálajskou zpěvní misku, různé bicí nástroje, zvonkohry a zpěv.

Zvukové lázně jsou určeny pro skupiny lidí, kde každý člověk má svůj vlastní osobní prostor. Zkušenost začíná tím, že si každý člověk lehne na pohodlnou podložku, někdo může využít i oční masku. Po několika minutách dechové práce je zbytek zážitku naplněn různými zvuky a frekvencemi, které se postupně přidávají. Účelem a naším společným cílem je vyvolat relaxaci a získat odpovědi na naše osobní otázky u svého vnitřního já.


MASÁŽE - ZVUKOVÉ VIBRAČNÍ LÁZNĚ A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
ZVUKOVÉ MASÁŽE A ZVUKOVÉ LÁZNĚ - INDIVIDUÁLNÍ NEBO VE DVOJICI hodina a více 800

 

1/ Tibetská akustická masáž se dvěma zpívajícími mísami
Vhodné pro obnovu stracené rovnováhy organizmu: těžká situace a tlak na psychiku. Úlohou této masáže je pomoci obnovit stracenou rovnováhu na citové, emocionální a psychické úrovni. Docílíme toho bez nátlaku a stísněnosti. Sjednocuje tělesnost s duchem člověka a podporuje aktivní regeneraci nervového systému, který posiluje. Masáž probíhá v sedě. Potom si lehnete onlečeni na masážní lehátko a následuje
2/ Nepálská akustická masáž. 
Používám 7 zpívajících mís  nebo 
14 zpívajících mís u individuální masáže.
Jste oblečeni. Lze provést i pro dvojici. Ležíte na lehátku.

Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře       
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
1/2 hodiny
hodina
350
600
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti - Trigger point
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
hodina 600
DORNOVA METODA +
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.
 
hodina  800
Bioenergetická bezkontaktní masáž
Masáž absolvujete v oblečení. Tuto masáž mi předal certifikovaný bioterapeut Slavko Matanovič. Působením rukou stabilizujeme a podporujeme vyrovnání energií a tím harmonizujeme vaše tělo a působíme na zdraví.
20 minut  350
AWAKENING masáž
Vědomý dotek a práce s dechem, spojení se se svojí vnitřní silou a práce na speciálních bodech na těle. Rozproudění lymfy, očišta od starých vzorců, které na nás působí možná i několik generací, projasnění myšlenek a posun k řešení problémů, strachů, bolestí a zátěží, které bychom chtěli řešit. Zastavení se v danném okamžiku, jen být.
hodina 600 
  hodina a více  od 600