Zvukový zážitek ze zvukových lázní má mnoho výhodV naší kultuře si stále více uvědomujeme holistické přístupy vedoucí k relaxaci nastolení harmonickéhých stavů vedoucích ke zdraví.  Abychom čelili  každodenním stresům moderního života - zvuková lázeň může a nabízí dokonalé řešení. To vám dává příležitost jít do svého nitra podle vašich vlastních podmínek.

 

Zvukové lázně navodí změny ve stavu mozkových vln. Díky frekvencím a působením zvuků  je možné a velmi snadné snížit náš normální beta stav (normální probuzení vědomí) na alfa (uvolněné vědomí), přičemž většina lidí je schopna dosáhnout theta (meditativní stav) a dokonce delta ( kde může dojít k vnitřnímu uzdravení). Tato zkušenost je užitečná pro každého, kdo si chce dát chvilku relaxace nebo získat výhody z meditace, ale dosud se nenaučil, jak získat přístup sám k těmto stavům.

Pro začátečníky vyžaduje meditace verbálně vedený zážitek, tj. Jděte na tiché místo a najděte potok nebo opakujte mantru ... Zážitek ze zvukové koupele je o tom, že vás zvuk přenese na hlubší místo, což usnadňuje příchod na uvolněný stav bez komplikací, jak se tam dostat. Zvuk je nádoba a umožňuje vám prozkoumat a zjistit, co je meditativní stav a jak se cítíte. Z tohoto důvodu není zvuková lázeň prospěšná pouze pro začátečníkům v meditacích,  ale i ostříleným meditátor najde v této metodě mnoho výhod.

Zvuky jsou vytvářeny širokou škálou nástrojů s různými frekvencemi, které mohou zahrnovat pulzní bubnování, , himálajskou zpěvní misku, různé bicí nástroje, zvonkohry a zpěv.

Zvukové lázně jsou určeny pro skupiny lidí, kde každý člověk má svůj vlastní osobní prostor. Zkušenost začíná tím, že si každý člověk lehne na pohodlnou podložku, někdo může využít i oční masku. Po několika minutách dechové práce je zbytek zážitku naplněn různými zvuky a frekvencemi, které se postupně přidávají. Účelem a naším společným cílem je vyvolat relaxaci a získat odpovědi na naše osobní otázky u svého vnitřního já.

"SYMFONIE ZPÍVAJÍCÍCH MÍS"

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAPROSTO OJEDINĚLÉHO ZÁŽITKU

Vydejte se po této cestě se mnou. Vyladíte tak svoje tělo, mysl a ducha. Budete v rezonanci se svým záměrem a spojíte duši se svou myslí. Budete v rovnováze.

Řešíte každodenní stres moderního života, závažné životní otázky / vztahové, pracovní, osobní, zdravotní, rodinné atd../ ? Chcete udělat krok z tohoto začarovaného kruhu? 

Prvním krokem každého řešení je vždy změna. Jde o celkové zklidnění a tím snížení hladiny stresu. Stav hluboké relaxace je navozen kombinací mužské a ženské energie ying / yang, kterou  vytváří hudebníci  používající  speciálně vybrané zpívající misky ve vysoké kvalitě zvuku. Zároveň jde o  zcela ojedinělý a nevšedním zážitek, který je v této oblasti naprosto výmečný. Takto můžete získat odpovědi na vaše osobní otázky u svého vnitřního já a tím udělat první krok k vytoužené změně.

KONCERT JE URČEN PRO SKUPINY.  NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU.
 

Po zvukové lázni bude umožněno vážným zájemcům prohlédnout si tibetské mísy  a vyzkoušet si na ně zahrát.

Kontakt a rezervace: Mgr. Luděk Klimeš,  tel: +420 731 459 069

Luděk Klimeš je masér a hudební terapeut s dlouholetou hudební praxí.