Zvuková masáž a zvukové lázně

„Zvuk nebo vibrace jsou nejsilnější silou ve vesmíru. Hudba je božské umění, které se používá nejen pro radost, ale i jako cesta k probuzení. 

Zvuk se používá v různých kulturách po tisíce let jako nástroj pro uvedení do stavů harmonie, tedy léčení. Ať už pomocí manter jako u Hindů, medicínských melodií různých domorodých národů po celém světě nebo pomocí Pythagorova intervalu a frekvencí, všechny tyto techniky mají stejný záměr: přesunout nás z místa nerovnováhy na místo rovnováhyNaše tělo, mysl a duch se vždy chtějí pohybovat směrem k rovnováze, přesto v dnešní moderní době máme příliš mnoho vnějších podnětů a hluků a málo času, abychom se mohli věnovat sobě, což nám může zabránit v dosažení lepšího stavu harmonie. Zvukové masáže a zvukové koupele pomáhají s touto vnitřní prací.

S využitím himálajských zpěvních mís, zpěvu, dechu, šamanského bubnování a himálajských zpěvních misek poskytuji bezpečné a relaxační prostředí, kde se můžeme soustředit na to, co je mimo rovnováhu ve vašem těle v životě a v práci.To vás přivede ke ztracenému místu harmonie. Zážitek ze zvuku je nesmírně uklidňující a může vás snadno přivést do velmi hlubokého stavu relaxace blízké meditaci nebo dokonce spánku. Je to v tomto hlubokém stavu, ve kterém se ve skutečnosti děje pozitivní změna.

Zvukové masáže provádím pro jednotlivce, dvojici nebo skupiny. 


Výhody zvukové masáže

  • Snížit stres
  • pojmenovaná úzkost
  • Snadné formy deprese
  • Zlepšení kvality spánku
  • Snižení chronické bolesti
  • Zvyštení duševní vyrovnanosti
  • Snadné migrény
  • Odemykání kreativity
  • A mnohem víc...
 
 

 


MASÁŽE - ZVUKOVÉ VIBRAČNÍ LÁZNĚ A DÁRKOVÉ POUKAZY

Doba trvání Cena Kč
ZVUKOVÉ MASÁŽE A ZVUKOVÉ LÁZNĚ - INDIVIDUÁLNÍ NEBO VE DVOJICI hodina a více 800

 

1/ Tibetská akustická masáž se dvěma zpívajícími mísami
Vhodné pro obnovu stracené rovnováhy organizmu: těžká situace a tlak na psychiku. Úlohou této masáže je pomoci obnovit stracenou rovnováhu na citové, emocionální a psychické úrovni. Docílíme toho bez nátlaku a stísněnosti. Sjednocuje tělesnost s duchem člověka a podporuje aktivní regeneraci nervového systému, který posiluje. Masáž probíhá v sedě. Potom si lehnete onlečeni na masážní lehátko a následuje
2/ Nepálská akustická masáž. 
Používám 7 zpívajících mís  nebo 
14 zpívajících mís u individuální masáže.
Jste oblečeni. Lze provést i pro dvojici. Ležíte na lehátku.

Masáž zdravá záda s uvolněním krční páteře       
Krční páteř, záda, hýždě vám poděkují za tuto masáž.
Od krku až po paty a zpět k hlavě. Relax, uvolnění, pohoda. 
1/2 hodiny
hodina
350
600
Tlaková zdravotní masáž při velké zatuhlosti a bolesti - Trigger point
Odblokování - trigger point - malých uzlíkových bodů ve svalech. Po jejich rozpuštění bolesti mizí. Navržení cviků a protahování. Baňky, reflexní uvolnění.
hodina 600
DORNOVA METODA +
Smyslem a principem Dornovy metody je vrátit klouby a obratle do jejich původní ideální pozice, a to v dynamice. VYSUNUTÁ HLAVICE KLOUBU může způsobit vaše trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vybočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev, migrény a další potíže.
Součástí dornovy metody je Breusseho masáž
Speciální velmi příjemná masáž třezalkovým olejem přímo na páteři v závěru. Ploténky získávájí větší elasticitu a dochází k celkové regeneraci páteře.
 
hodina  800
Bioenergetická bezkontaktní masáž
Masáž absolvujete v oblečení. Tuto masáž mi předal certifikovaný bioterapeut Slavko Matanovič. Působením rukou stabilizujeme a podporujeme vyrovnání energií a tím harmonizujeme vaše tělo a působíme na zdraví.
20 minut  350
AWAKENING masáž
Vědomý dotek a práce s dechem, spojení se se svojí vnitřní silou a práce na speciálních bodech na těle. Rozproudění lymfy, očišta od starých vzorců, které na nás působí možná i několik generací, projasnění myšlenek a posun k řešení problémů, strachů, bolestí a zátěží, které bychom chtěli řešit. Zastavení se v danném okamžiku, jen být.
hodina 600 
  hodina a více  od 600